Cleanly Eco čistiaca tableta kúpeľňa (500 až 700 ml)

Vaša kúpeľňa si zaslúži len to najlepšie! S čistiacimi tabletami pre kúpeľňu dosiahnete úžasnú čistotu a lesk vo vašej domácnosti. Tieto tablety sú navrhnuté špeciálne na odstránenie vodného kameňa, usadenín a nečistôt, ktoré sa hromadia v kúpeľni.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1585
€2,50 €2,08 bez DPH
Cleanly Eco čistiaca tableta kúpeľňa (500 až 700 ml)
cleanly eco tableta kupelna 4
Novinka

CleanlyEco tablety majú 100 % rastlinné zloženie a sú 100 % biologicky odbúrateľné. Vďaka nim robíte pre životné prostredie skutočný rozdiel a prispievate k udržateľnosti našej planéty.

Prečo platiť za vodu v plastových fľašiach naplnených tvrdými chemikáliami? CleanlyEco tablety sú vašou odpoveďou na ekologické a účinné čistenie. Urobte si radosť a prejdite na ekologickú voľbu s našimi CleanlyEco tabletami!

 

Použitie je jednoduché – jednoducho vložte 1 tabletu do rozprašovača s 500-700ml vody a nechajte ju rozpustiť. Sme si istí, že budete ohromení výsledkami!

 

  • 1.) Naplňte fľašu vodou z vodovou (500 až 700 ml / 1 tableta) 
  • 2.) Vložte šumivú tabletu a nechajte ju úplne rozpustiť pri otvorenej fľaši
  • 3.) Pomocou spreja naneste prípravok na povrch a vyčistite ho ako zvyčajne

 

Uchovávajte CleanlyEco tablety mimo dosahu detí a zvierat a užite si čistotu a udržateľnosť v jednom.

✔︎ bez odpadu

✔︎ biologicky odbúrateľné

✔︎ 100% bezpečné

✔︎ rastlinného pôvodu

✔︎  o 95% menej prepravného objemu

✔︎ nižšie prepravné emisie

✔︎ 1 tableta = 500 – 700 ml čistiaceho prostriedku

 

Produkt obsahuje <5% parfúm, neetoxylovaný aniónový tenzid. Obsahuje limonén. Obsahuje aj: regulátory kyslosti, zásady, stabilizátory a farbivá. 100% všetkých zložiek je prírodného pôvodu.

Pozor: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. UCHOVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Pred použitím si prečítajte etiketu. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri pretrvávajúcom podráždení vyhľadajte lekársku pomoc. Zneškodnite obsah/nádobu v zmysle lokálnych predpisov. Skladujte v suchu.

Bezpečnostné značky (piktogramy)

 piktogram-pozor-36

KBÚ na stiahnutie TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Ekologické čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za slovenskou značkou Eatgreen stojí mladá a ambiciózna dvojica Natália a Erik, ktorý sa rozhodli pre založenie projektu zameraného na zviditeľnenie prírodných produktov, ktorého mottom je „...koniec plastom, zelená prírode...“.