Vonné tyčinky Nag Champa

Nag Champa je názov pre vonné tyčinky, ktoré sú považované za jedny z najpopulárnejších druhov vonných tyčiniek na svete. Tieto vonné tyčinky majú svoj pôvod v Indii a sú vyrábané z posvätného kvetu Champaca (známeho aj ako Frangipani) a prírodných olejov zo santalového dreva z Indie a Nepálu. Táto vôňa, ktorá sa príjemne drží vo vzduchu, je známa tým, že vytvára pozitívny stav mysle a upokojuje pocity. Nag champa prečisťuje každé prostredie, energeticky premení váš priestor na meditačnú miestnosť, prirodzene vyčistí všetku negatívnu energiu a naplní ju pozitívnymi vibráciami.

 

Najpredávanejšie

vonne tycinky satya nag champa agarbatti
 
€2,55
vonne tycinky satya nag champa agarbatti 12 kusov
€30,60 –12 %
Pôvodne: €30,60  (–12 %)
€27
2 položiek celkom

Cena

227
1227

Značky

Zobrazených položiek: 2

Vôňa Nag Champa

Vôňa Nag Champa vonných tyčiniek sa vyznačuje svojím teplým a hrejivým charakterom, ktorý má pomáhať pri meditácii a uvoľňovaní stresu. Mnohí ju tiež používajú pri rituálnych obetiach alebo na očistenie priestoru. Nag Champa vonné tyčinky sú veľmi populárne aj v západnom svete a majú veľké množstvo fanúšikov. Tieto vonné tyčinky sa tiež často používajú na aromaterapiu, ktorá má pomáhať zlepšiť náladu a zmierniť stres.

Na čo sa používa kadidlo a tyčinky Nag Champa?

Kadidlo Nag Champa sa považuje za posvätnú vôňu. Používa sa pri modlitbách, duchovnej očiste a náboženských rituáloch. Môže sa používať takmer kdekoľvek v domácnosti na prečistenie vzduchu, vytvorenie pokojného prostredia na jogu a meditáciu, pokojný spánok alebo uvoľnenie po hektickom dni.

Vonné tyčinky Nag Champa sa používajú na odstránenie negatívnej energie z prostredia a na udržanie pokojného stavu mysle. Predpokladá sa, že vám pomôžu vyčistiť myseľ, upokojiť dych a lepšie spať, takže ich môžete použiť kdekoľvek. 

Vonné tyčinky Nag Champa zlepšujú spánok

Z času na čas môžeme pociťovať nedostatok spánku v dôsledku úzkosti a stresu spôsobeného pracovnými alebo osobnými starosťami v našom živote. Efektívny spánok pomáha znižovať stres a podporuje celkové zdravie a kondíciu. Vôňa kadidla Nag Champa pomáha pri zlepšovaní kvality spánku ľuďom, ktorí trpia dočasnou nespavosťou. Na získanie dokonalého pokoja je však potrebné praktizovať aj relaxačné techniky, ako sú meditácia a vedomé dýchacie cvičenia.

Vonné tyčinky Nag champa čistia negatívnu energiu

Keď sa necítite dobre a vaša energia nie je v poriadku, môžete mať pri niektorých príležitostiach nepríjemné vibrácie. Ak sa cítite ťažko a pochmúrne priťahuje negatívnu energiu. Vonné tyčinky Nag Champa vám zlepšia náladu, vyčistia myšlienky a budete sa cítiť sviežo.

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.