Pásiky do umývačky riadu (64 dávok) 3v1 formula

Objavte inovatívne pásiky do umývačky riadu. Predstavujú ekologickú a šetrnú alternatívu k tradičným tabletám do umývačky. S formulou 3v1 efektívne odstraňujú tuky, prirodzene leštia a urýchľujú sušenie umytého riadu. S ich koncentrovanou formulou vám postačí jeden papierik na celý umývací cyklus, čo znamená až 64 umytí s jedným balením.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1579
€11 €9,17 bez DPH
Pásiky do umývačky riadu (64 dávok) 3v1 formula
pasiky do umyvacky 64 davok 2
Novinka

Prehrajte si video o nás 

 

Prichádza revolúcia už aj v umývaní vašeho riadu. Máme pre vás pásiky do umývačky CleanlyEco, ktoré sú ideálnou alternatívou k bežným tabletám do umývačky riadu. Spratné, skladné a praktické. S našimi pásikmi do umývačky môžete mať istotu, že váš riad bude lesklý a dokonale čistý. Navyše nebude obsahovať žiadne nežiaduce látky, ktoré by mohli negatívne pôsobiť na vaše zdravie. Už žiadne nerozpustené kryštáliky z tabliet na vašom riade!

Ako sa pásiky do umývačky CleanlyEco používajú?

Jednoducho! Pridajte jeden ppásik do spodného koša umývačky riadu (alebo do priestoru kam vkladáte tabletu) pred spustením umývacieho cyklu. Pásik sa rozpustí a zaistí vám čistý riad po každom umývaní.

 

Používaním pásikov do umývačky šetríme životné prostredie

Ako? Klasických 64 dávok tabliet do umývačky riadu, sme nahradili necelými ani nie 150 gramami pásikov s tou istou účinnosťou.
Tým sa nám darí znižovať transportné emisie až 30-násobne.

pracie-pasiky-setria-emisie-1

A nie len to! Cleanly pásiky do umývačky nepotrebujú plastový obal ani nádobu. Stačí im 20x menej obalového materiálu, navyše biologicky rozložiteľného.

Certifikovaný prostriedok

V našich pásikoch do umývačky nenájdete živočíšne produkty. Tak isto, ako ich netestujeme na zvieratách.

vegan-cleanly-pracie-pasiky

Pásiky do umývačky riadu CleanlyEco ušetria váš čas!

Na rozdiel od tradičných tabliet do umývačky riadu, ktoré si vyžadujú rozbaľovanie sú naše pásiky do umývačky jednoducho použiteľné. Stačí ich vložiť priamo do umývačky riadu a nechať ich rozpustiť počas umývacieho cyklu. Navyše nevzniká žiaden zbytočný plastový odpad.

Vďaka jedinečnému pásikovému formátu sa nemusíte obávať rozsypania kapsúl alebo rozliatia tekutých čističov do umývačky, čo by mohlo spôsobiť neporiadok alebo zbytočné plytvanie. Pásiky poskytujú presnú dávku na jeden umývací cyklus bez rizika. To znamená rýchlejšie a bezproblémové používanie.

Posledné, nie menej dôležité informácie:

Použite 1 pásik = 1 dávka na 10 súprav riadu | na extra znečistený riad použite dva pásiky
Vhodné 
na všetky typy riadu
Konzistencia tuhá vo forme pracích pásikov
Vhodné pre všetky aj umývačiek riadu

Balenie obsahuje 64 spojených pásikov | 1 pásik = 1 dávka na 10 súprav riadu
Balené v recyklovanom papierovom obale
Rozmer balenia 22,3 x 16,5 x 1,8 cm

Vyrobené na Slovensku 

Produkt obsahuje 15-<30% aniónové povrchovo aktívne látky, 15-<30% neiónové povrchovo aktívne látky.
UFI: 59E2-W07U-400S-X6X5
KBÚ na stiahnutie TU.

Výrobca EatGreen s.r.o.

Pozor: NEBEZPEČENSTVO Horľavá tuhá látka. Škodlivý po požití. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu alebo príznaky astmy, alebo dýchacie ťažkosti. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním osobe oprávnenej pre nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľoviUCHOVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Pred použitím si prečítajte etiketu. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri pretrvávajúcom podráždení vyhľadajte lekársku pomoc. Zneškodnite obsah/nádobu v zmysle lokálnych predpisov. Nepoužívajte v sušičke. Skladujte v suchu.

Bezpečnostné značky (piktogramy) piktogram-pozor-36ghsSymbol1

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za slovenskou značkou Eatgreen stojí mladá a ambiciózna dvojica Natália a Erik, ktorý sa rozhodli pre založenie projektu zameraného na zviditeľnenie prírodných produktov, ktorého mottom je „...koniec plastom, zelená prírode...“.