Ekologická drogéria

V našej pestrej ponuke ekologickej drogérie si vyberie naozaj každý, kto si chce uľahčiť každodenný čas strávený v kuchyni pri umývaní riadu, upratovaní a praní. Ekologická drogéria neobsahuje žiadne syntetické vôňe, farbivá, konzervanty a alergéne zložky. Suroviny pre výrobu eko drogérie sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Jej používanie je vhodné pre domácnosti, kde žijú malé deti a ľudia s alergiou, astmou a citlivou pokožkou. Nakúpiť si u nás môžete zložky ekologickej drogérie ako sú žlčové mydlo na pranie, ekologické pracie pásiky, pracie vajíčka ecoegg a podobne.

Najpredávanejšie

30 položiek celkom

Cena

245
1245

Značky

Vôňa

Zobrazených položiek: 30
cleanly eco
Otestované
Cleanly Eco pracie pásiky (32 pracích dávok)
U dodávateľa, doručenie do 5 dní
€7,95
1013
zmekcovace vody
€4
1004
Hore
Ďalšie produkty

Čo je ekologická drogéria

Ekologická drogéria je druh drogérie, ktorá sa zameriava na prírodné a ekologické produkty. Tieto produkty sú vyrobené z prírodných ingrediencií a sú často certifikované ako organické. Vďaka tomu sú menej škodlivé pre životné prostredie a zdravie ľudí. Ekologická drogéria tiež často obsahuje menej chemikálií ako tradičné drogéria a môžu byť bez parabénov, ftalátov a parfumov.

Ekologická drogéria a súčasnosť

Ekologická drogéria sa tiež snaží minimalizovať svoj ekologický dopad, napríklad používaním recyklovaných obalov a znižovaním odpadu. Ekologická drogéria sa stáva stále populárnejšou, pretože ľudia sa stále viac zaujímajú o zdravie životného prostredia a snažia sa žiť ekologickejším spôsobom.

Rozdelenie ekologickej drogérie

Eko drogériu môžeme rozdeliť do troch hlavných podkategórií:

Uvedomujeme si význam ochrany prírody
Uvedomujeme si význam ochrany prírody
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦