Ekologická drogéria

V našej pestrej ponuke ekologickej drogérie si vyberie naozaj každý, kto si chce uľahčiť každodenný čas strávený v kuchyni pri umývaní riadu, upratovaní a praní. Ekologická drogéria neobsahuje žiadne syntetické vôňe, farbivá, konzervanty a alergéne zložky. Suroviny pre výrobu eko drogérie sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Jej používanie je vhodné pre domácnosti, kde žijú malé deti a ľudia s alergiou, astmou a citlivou pokožkou. Nakúpiť si u nás môžete zložky ekologickej drogérie ako sú žlčové mydlo na pranie, ekologické pracie pásiky, pracie vajíčka ecoegg a podobne.

Najpredávanejšie

27 položiek celkom
zmekcovace vody
Zľava
€4
1004
papierik na urcenie tvrdosti vody
Novinka Zľava
€3
1007
Hore
Ďalšie produkty

Čo je ekologická drogéria

Ekologická drogéria je druh drogérie, ktorá sa zameriava na prírodné a ekologické produkty. Tieto produkty sú vyrobené z prírodných ingrediencií a sú často certifikované ako organické. Vďaka tomu sú menej škodlivé pre životné prostredie a zdravie ľudí. Ekologická drogéria tiež často obsahuje menej chemikálií ako tradičné drogéria a môžu byť bez parabénov, ftalátov a parfumov.

Ekologická drogéria a súčasnosť

Ekologická drogéria sa tiež snaží minimalizovať svoj ekologický dopad, napríklad používaním recyklovaných obalov a znižovaním odpadu. Ekologická drogéria sa stáva stále populárnejšou, pretože ľudia sa stále viac zaujímajú o zdravie životného prostredia a snažia sa žiť ekologickejším spôsobom.

Rozdelenie ekologickej drogérie

Eko drogériu môžeme rozdeliť do troch hlavných podkategórií:

 
Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 50 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
Užite si nákupy bez starostí! S naším e-shopom získate nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).