Voskové vrecká na chlieb

Hľadáte voskové vrecko na chlieb? Chceli by ste poradiť, ako vybrať správny rozmer voskového vrecka? Alebo pre aký tip sa rozhodnúť a uistiť sa, že ste si vybrali správne? Napíšte nám na chate (Pon-Ned, 8:00-20:00 hod.) alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. Radi vám poradíme. Nezabudnite, že pri objednávke nad 70 € získate dopravu zadarmo. Môžete sa pozrieť aj na kategóriu výhodné balenia voskových obrúskov, ktoré využijete na zabalenie bagiet, obložených chlebíkov, prekrytie kysnúceho cesta, alebo ako vrchnák na nádoby s jedlom a potravinami. 

 #ShowMore#

Voskové vrecká a vaky na chlieb využijete pri skladovaní a prenášaní pečiva. Vďaka voskovému vrecku ostane chlebík čerstvý aj na piaty deň a nebudú sa v ňom tvoriť plesne a baktérie. Vosk má skvelé antibakteriálne účinky. Voskové vrecko na chlieb ocení každá domácnosť, ktorá chce prispieť k ochrane životného prostredia. Pri zašpinení stačí vak, alebo vrecko opláchnuť pod tečúcou vlažnou vodou, utriete hubkou a nechajte vysušiť. Pozrite sa aj na kategóriu voskové obaly, kde nájdete podobné a užitočné príslušenstvo.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Voskové vrecko na chlieb je vrecúško vyrobené z 100 % BIO bavlny, zmesi z prírodnej borovicovej živice, bio repkového oleja a slovenského včelieho vosku. Používa sa na uchovávanie chleba. Vosk vrecku pomáha udržať chlieb čerstvý dlhšie tým, že absorbuje vlhkosť a uzatvára vzduch, čo znižuje rýchlosť starnutia chleba. Vrecko sa dá ľahko opláchnuť a opakovať použitie, čím sa ušetrí plastový obal.

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).