Celý víkend prebieha doprava nad 20 € zadarmo

Voskové vrecká na chlieb

Hľadáte voskové vrecko na chlieb? Chceli by ste poradiť, ako vybrať správny rozmer voskového vrecka? Alebo pre aký tip sa rozhodnúť a uistiť sa, že ste si vybrali správne? Napíšte nám na chate (Pon-Ned, 8:00-20:00 hod.) alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. Radi vám poradíme. Nezabudnite, že pri objednávke nad 50 € získate dopravu zadarmo. Môžete sa pozrieť aj na kategóriu výhodné balenia voskových obrúskov, ktoré využijete na zabalenie bagiet, obložených chlebíkov, prekrytie kysnúceho cesta, alebo ako vrchnák na nádoby s jedlom a potravinami. 

 #ShowMore#

Voskové vrecká a vaky na chlieb využijete pri skladovaní a prenášaní pečiva. Vďaka voskovému vrecku ostane chlebík čerstvý aj na piaty deň a nebudú sa v ňom tvoriť plesne a baktérie. Vosk má skvelé antibakteriálne účinky. Voskové vrecko na chlieb ocení každá domácnosť, ktorá chce prispieť k ochrane životného prostredia. Pri zašpinení stačí vak, alebo vrecko opláchnuť pod tečúcou vlažnou vodou, utriete hubkou a nechajte vysušiť. Pozrite sa aj na kategóriu voskové obaly, kde nájdete podobné a užitočné príslušenstvo.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

2730
12730

Značky

Vzor

Značka

Zobrazených položiek: 2

Voskové vrecko na chlieb je vrecúško vyrobené z 100 % BIO bavlny, zmesi z prírodnej borovicovej živice, bio repkového oleja a slovenského včelieho vosku. Používa sa na uchovávanie chleba. Vosk vrecku pomáha udržať chlieb čerstvý dlhšie tým, že absorbuje vlhkosť a uzatvára vzduch, čo znižuje rýchlosť starnutia chleba. Vrecko sa dá ľahko opláchnuť a opakovať použitie, čím sa ušetrí plastový obal.

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.