Obhájili sme prestížne ocenenie a stali sme sa finalistom SHOPROKU 2023. Ďakujeme.

Voskové vrecká na chlieb

Hľadáte voskové vrecko na chlieb? Chceli by ste poradiť, ako vybrať správny rozmer voskového vrecka? Alebo pre aký tip sa rozhodnúť a uistiť sa, že ste si vybrali správne? Napíšte nám na chate (Pon-Ned, 8:00-20:00 hod.) alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. Radi vám poradíme. Nezabudnite, že pri objednávke nad 50 € získate dopravu zadarmo. Môžete sa pozrieť aj na kategóriu voskové obrúsky, ktoré využijete na zabalenie bagiet, obložených chlebíkov, prekrytie kysnúceho cesta, alebo ako vrchnák na nádoby s jedlom a potravinami. 

 #ShowMore#

Voskové vrecká a vaky na chlieb využijete pri skladovaní a prenášaní pečiva. Vďaka voskovému vrecku ostane chlebík čerstvý aj na piaty deň a nebudú sa v ňom tvoriť plesne a baktérie. Vosk má skvelé antibakteriálne účinky. Voskové vrecko na chlieb ocení každá domácnosť, ktorá chce prispieť k ochrane životného prostredia. Pri zašpinení stačí vak, alebo vrecko opláchnuť pod tečúcou vlažnou vodou, utriete hubkou a nechajte vysušiť. Pozrite sa aj na kategóriu voskové obaly, kde nájdete podobné a užitočné príslušenstvo.

Najpredávanejšie

vcelovak
 
€26,95
(€22,46 bez DPH)
modrotlac 1
 
€26,95
(€22,46 bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
vcelovak
Populárne Otestované Najpredávanejšie
€22,46 bez DPH
€26,95

  Rozmery: 34x42 cm (š-v)   Udržateľná, prírodná alternatíva k plastovým obalom...

698
modrotlac 1
Novinka Odporúčame Otestované
€22,46 bez DPH
€26,95

  Rozmery: 34x42 cm (š-v)   Udržateľná, prírodná alternatíva k plastovým obalom...

1515

Voskové vrecko na chlieb je vrecúško vyrobené z 100 % BIO bavlny, zmesi z prírodnej borovicovej živice, bio repkového oleja a slovenského včelieho vosku. Používa sa na uchovávanie chleba. Vosk vrecku pomáha udržať chlieb čerstvý dlhšie tým, že absorbuje vlhkosť a uzatvára vzduch, čo znižuje rýchlosť starnutia chleba. Vrecko sa dá ľahko opláchnuť a opakovať použitie, čím sa ušetrí plastový obal.