Kompostovateľné sáčky

V našej pestrej ponuke ekologických, kompostovateľných a rozložiteľných obalov, sáčkov a vreciek si vyberie každý, kto chce produkovať menej odpadu vo svojej domácnosti. Chceli by ste poradiť, ako vybrať správny rozmer sáčkov? Alebo pre aké balenie sa rozhodnúť a uistiť sa, že ste si vybrali správne? Napíšte nám na chate (Pon-Ned, 8:00-20:00 hod.) alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. Radi vám poradíme. Nezabudnite, že pri objednávke nad 50 € získate dopravu zadarmo

Vyberte si kompostovateľné sáčky podľa veľkosti:

#ShowMore#

Kompostovateľné sáčky na odpad a bioodpad sú biologicky rozložiteľné a nezaťažujú životné prostredie. Rozložia sa už za 10 až 40 dní a nevytvárajú mikroplasty. Ich pevná vrstva zaručuje, že sú dostatočne odolné proti vlhku a roztrhnutiu. Vďaka priedušnosti vreciek ostáva odpad suchý, bez nepríjemného zápachu, bez baktérií a plesní. Ak do nich ukladáte cenný bioodpad, môžete ich jednoducho a bez triedenia vyhodiť do kompostárne. Môžete sa pozrieť aj na kategórie kompostovateľné vrecia na odpadkoše na bioodpad, kde nájdete podobné a užitočné príslušenstvo.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

314
1314

Značky

Objem

Špeciálne vlastnosti

Vlastnosti

Zobrazených položiek: 6

Kompostovateľné sáčky sú vynikajúcim riešením pre každého, kto sa snaží byť ekologicky zodpovedný a pomôcť ochrániť životné prostredie. Tieto sáčky sú vyrobené z materiálov, ktoré sa môžu v prirodzených podmienkach rozložiť a využiť ako organické hnojivo.

Kompostovateľné sáčky sú ideálne pre každodenné použitie v domácnostiach a na verejných miestach, kde sa získava bioodpad. Sú vhodné na triedenie a uloženie bioodpadu, ktorý môže byť neskôr skompostovaný a využitý ako hnojivo pre rastliny. Použitie kompostovateľných sáčkov pomáha zabezpečiť hygienické a bezpečné triedenie bioodpadu a znižuje množstvo odpadu, ktoré končí na skládkach.

Okrem toho, použitie kompostovateľných sáčok môže pomôcť znižovať množstvo plastového odpadu, ktoré sa každoročne dostáva do prírody. Kompostovateľné sáčky sa môžu ľahko rozložiť a nepoškodzujú životné prostredie, ako to robia plastové sáčky.

Ak hľadáte spôsob, ako pomôcť ochrániť životné prostredie a zlepšiť kvalitu pôdy, použitie kompostovateľných sáčkov je skvelou voľbou. Tieto sáčky nie sú len udržateľné, ale aj praktické a pomáhajú vytvárať z prírodných zdrojov užitočný organický odpad. Preto by mali byť kompostovateľné sáčky súčasťou každej udržateľnej domácnosti a verejnej infraštruktúry.

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.