Kompostovateľné sáčky

V našej pestrej ponuke ekologických, kompostovateľných a rozložiteľných obalov, sáčkov a vreciek si vyberie každý, kto chce produkovať menej odpadu vo svojej domácnosti. Chceli by ste poradiť, ako vybrať správny rozmer sáčkov? Alebo pre aké balenie sa rozhodnúť a uistiť sa, že ste si vybrali správne? Napíšte nám na chate (Pon-Ned, 8:00-20:00 hod.) alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. Radi vám poradíme. Nezabudnite, že pri objednávke nad 50 € získate dopravu zadarmo

Vyberte si kompostovateľné sáčky podľa veľkosti:

#ShowMore#

Kompostovateľné sáčky na odpad a bioodpad sú biologicky rozložiteľné a nezaťažujú životné prostredie. Rozložia sa už za 10 až 40 dní a nevytvárajú mikroplasty. Ich pevná vrstva zaručuje, že sú dostatočne odolné proti vlhku a roztrhnutiu. Vďaka priedušnosti vreciek ostáva odpad suchý, bez nepríjemného zápachu, bez baktérií a plesní. Ak do nich ukladáte cenný bioodpad, môžete ich jednoducho a bez triedenia vyhodiť do kompostárne. Môžete sa pozrieť aj na kategórie kompostovateľné vrecia na odpadkoše na bioodpad, kde nájdete podobné a užitočné príslušenstvo.

Najpredávanejšie

biobag 10
 
€3,90
(€3,25 bez DPH)
kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy
 
€3,90
(€3,25 bez DPH)
biobag 30 l
 
€4,90
(€4,08 bez DPH)
biobag pre psov
 
€3,65
(€3,04 bez DPH)
vrecko na vyrobu rastlineho mlieka
 
€3,90
(€3,25 bez DPH)
5 položiek celkom

Kompostovateľné sáčky sú vynikajúcim riešením pre každého, kto sa snaží byť ekologicky zodpovedný a pomôcť ochrániť životné prostredie. Tieto sáčky sú vyrobené z materiálov, ktoré sa môžu v prirodzených podmienkach rozložiť a využiť ako organické hnojivo.

Kompostovateľné sáčky sú ideálne pre každodenné použitie v domácnostiach a na verejných miestach, kde sa získava bioodpad. Sú vhodné na triedenie a uloženie bioodpadu, ktorý môže byť neskôr skompostovaný a využitý ako hnojivo pre rastliny. Použitie kompostovateľných sáčkov pomáha zabezpečiť hygienické a bezpečné triedenie bioodpadu a znižuje množstvo odpadu, ktoré končí na skládkach.

Okrem toho, použitie kompostovateľných sáčok môže pomôcť znižovať množstvo plastového odpadu, ktoré sa každoročne dostáva do prírody. Kompostovateľné sáčky sa môžu ľahko rozložiť a nepoškodzujú životné prostredie, ako to robia plastové sáčky.

Ak hľadáte spôsob, ako pomôcť ochrániť životné prostredie a zlepšiť kvalitu pôdy, použitie kompostovateľných sáčkov je skvelou voľbou. Tieto sáčky nie sú len udržateľné, ale aj praktické a pomáhajú vytvárať z prírodných zdrojov užitočný organický odpad. Preto by mali byť kompostovateľné sáčky súčasťou každej udržateľnej domácnosti a verejnej infraštruktúry.

Balíme s ohľadom na životné prostredie
Prečo nakupovať u nás

Ako jeden z mála e-shopov sa pýšime plne ekologickým balením. Pri balení vašich objednávok nepoužívame žiadne plastové ani neekologické materiály.

Zobraziť viac informácií »

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo

S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.

Zobraziť viac informácií »

 
Sme finalista Shop roku 2022
Sme finalista Shop roku 2022

Kvalitu nášho e-shopu potvrdzuje aj prestížne ocenenie Finalista Shop roku 2022 v súťaži cena Heureky. Nakupujte s istotou u overeného a spoľahlivého predajcu.

Zobraziť viac informácií »