Celý víkend prebieha doprava nad 20 € zadarmo
20 položiek celkom

Cena

511
1511

Značky

Aróma

Použitie

Vlastnosti

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 20
tierra verde silica bio rozmarin
Novinka
€6,95
713
tierra verde silica bio tea tree
€6,95
707
tierra verde silica bio vavrin kubebovy 704
esencialny olej zazvor
€7,95
1221

Esenciálne oleje sú prírodné extrakty z rastlín, ktoré majú výnimočné liečivé vlastnosti. Vďaka svojej koncentrovanej podobe sú ideálnym spôsobom, ako využiť prínosy rôznych rastlín a zlepšiť svoje zdravie a pohodu. Aroma difuzéry sú skvelým spôsobom, ako využiť esenciálne oleje a vytvoriť príjemnú a zdravú atmosféru v miestnosti.

Ako fungujú aroma difuzéry?

Aroma difuzéry sú zariadenia, ktoré rozptyľujú esenciálne oleje do vzduchu vo forme jemnej hmlisty. Tento postup zabezpečí, že sa esenciálne oleje rozptýlia rovnomerne po celej miestnosti a tak vytvoria príjemnú atmosféru. Niektoré difuzéry majú aj svetelné funkcie, ktoré môžu ešte viac prispieť k relaxácii a zlepšeniu nálady.

Najlepšie esenciálne oleje pre aroma difuzéry

Existuje množstvo esenciálnych olejov, ktoré môžu byť použité v aroma difuzéroch. Každý olej má svoje vlastné zdravotné výhody a účinky na náladu. Tu je niekoľko z najlepších esenciálnych olejov, ktoré môžete použiť v aroma difuzéroch:

Ako používať esenciálne oleje v aroma difuzéroch?

Používanie esenciálnych olejov v aroma difuzéroch je jednoduché. Stačí len pridať niekoľko kvapiek oleja do vody v difuzéri a zapnúť zariadenie. Následne sa olej rozptýli do miestnosti. Je dôležité dodržiavať návod na použitie difuzéru a dodržiavať odporúčanú dávku oleja, aby nedošlo k nadmernému použitiu.

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.