Získali sme ocenenie Finalista Shop Roku 2022 - Cena Heureky

Radi by sme sa podelili s našimi zákazníkmi a fanúšikmi o veľmi pozitívnu správu. Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 v rámci súťaže, ktorú organizuje odborná porota z popredných osobností českého a slovenského e-commerce trhu.

 

heureka-shop-2022

Táto cenná ocenenie je udelené e-shopom, ktoré sú niečím výnimočné, majú zaujímavý príbeh, prispievajú k sociálnej integrácii alebo sú akokoľvek unikátne. V tomto ročníku bolo ocenených celkovo 5 najlepších e-shopov, z ktorých následne boli vyhlásení dva finalisti a jeden absolútny víťaz.

 

Získané ocenenie 

ikonky_cena_heureky_finalista

 

Sme mimoriadne poctení, že náš e-shop bol ocenený touto významnou cenou. Venujeme veľa úsilia a energie do našej práce, aby sme mohli ponúkať našim zákazníkom len to najlepšie. Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.

Chceli by sme sa poďakovať našim zákazníkom a fanúšikom, ktorí nás podporujú a veria v nás. Bez vás by sme túto cenu nikdy nezískali. Sme veľmi radi, že sme s vami mohli podeliť sa o túto pozitívnu správu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

 

Tím Ecolia.sk 

kontakt-chat  Alena: starostlivosť o zákazníkov (online chat)  / ecolia@ecolia.sk
 
 kontakt-administracia  Pavol: nákup a administrácia / ecolia@ecolia.sk
 
 kontakt-marketing  Miroslav: technická podpora, informácie o objednávkach, marketing / ecolia@ecolia.sk