Cleanly Eco čistiaca tableta univerzálna (500 až 700 ml)

Hľadáte všestranné riešenie pre čistenie celého domu? Naše univerzálne čistiace tablety sú tu, aby vám pomohli. Sú navrhnuté tak, aby účinne odstraňovali špinu a nečistoty z rôznych povrchov a priestorov vo vašej domácnosti. Od kuchyne a kúpeľne až po obývaciu izbu a podlahy, s našimi univerzálnymi tabletami získate čistotu, o ktorej ste vždy snívali.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1588
€2,50 €2,08 bez DPH
Cleanly Eco čistiaca tableta univerzálna (500 až 700 ml)
cleanly eco cistiaca tableta universal 1
Novinka

CleanlyEco tablety majú 100 % rastlinné zloženie a sú 100 % biologicky odbúrateľné. Vďaka nim robíte pre životné prostredie skutočný rozdiel a prispievate k udržateľnosti našej planéty.

Prečo platiť za vodu v plastových fľašiach naplnených tvrdými chemikáliami? CleanlyEco tablety sú vašou odpoveďou na ekologické a účinné čistenie. Urobte si radosť a prejdite na ekologickú voľbu s našimi CleanlyEco tabletami!

 

Použitie je jednoduché – jednoducho vložte 1 tabletu do rozprašovača s 500-700ml vody a nechajte ju rozpustiť. Sme si istí, že budete ohromení výsledkami!

 

  • 1.) Naplňte fľašu vodou z vodovou (500 až 700 ml / 1 tableta) 
  • 2.) Vložte šumivú tabletu a nechajte ju úplne rozpustiť pri otvorenej fľaši
  • 3.) Pomocou spreja naneste prípravok na povrch a vyčistite ho ako zvyčajne

 

Uchovávajte CleanlyEco tablety mimo dosahu detí a zvierat a užite si čistotu a udržateľnosť v jednom.

✔︎ bez odpadu

✔︎ biologicky odbúrateľné

✔︎ 100% bezpečné

✔︎ rastlinného pôvodu

✔︎  o 95% menej prepravného objemu

✔︎ nižšie prepravné emisie

✔︎ 1 tableta = 500 – 700 ml čistiaceho prostriedku

Produkt obsahuje <5% parfúm, neetoxylovaný aniónový tenzid. Obsahuje limonén. Obsahuje aj: regulátory kyslosti, zásady, stabilizátory a farbivá. 100% všetkých zložiek je prírodného pôvodu.

Pozor: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. UCHOVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Pred použitím si prečítajte etiketu. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri pretrvávajúcom podráždení vyhľadajte lekársku pomoc. Zneškodnite obsah/nádobu v zmysle lokálnych predpisov. Skladujte v suchu.

Bezpečnostné značky (piktogramy)

 piktogram-pozor-36

KBÚ na stiahnutie TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Ekologické čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za slovenskou značkou Eatgreen stojí mladá a ambiciózna dvojica Natália a Erik, ktorý sa rozhodli pre založenie projektu zameraného na zviditeľnenie prírodných produktov, ktorého mottom je „...koniec plastom, zelená prírode...“.