Tibetské spievajúce misy

Tibetské misky sú nástroje, ktoré sa používajú pri meditácii, relaxácii a liečebných terapiách. Tieto misky majú hlboký zvuk, ktorý sa podobá na hlasitý, pulzujúci gong. Sú využívané v meditácii, relaxácii a liečebných terapiách, kde ich zvukové vlny pôsobia na naše telo, myseľ a emócie. Existuje niekoľko spôsobov, ako tieto zázračné misy môžu slúžiť na terapeutické účely. V liečebných terapiách zmierňujú stres, úzkosť, bolesť a zlepšujú kvalitu spánku. Ich zvukové frekvencie tiež podporujú hlboký stav meditácie a prispievajú k pocitu pokoja. Nezabudnite, že na všetky naše misky získate dopravu zadarmo

Najpredávanejšie

tibetska misa 2
ZADARMOZADARMO
 
€89
(€74,17 bez DPH)
strom zivota 1
ZADARMOZADARMO
 
€89
(€74,17 bez DPH)
2 položiek celkom

Tibetské misky ponúkajú výnimočný zvuk, ktorý ovplyvňuje náš emocionálny a fyzický stav. Ich zvukové vibrácie sú kľúčom k zlepšeniu zdravia a pohody, a spievanie týchto misiek môže byť ohromným prínosom pre vašu duchovnú prax.

Balíme s ohľadom na životné prostredie
Prečo nakupovať u nás

Ako jeden z mála e-shopov sa pýšime plne ekologickým balením. Pri balení vašich objednávok nepoužívame žiadne plastové ani neekologické materiály.

Zobraziť viac informácií »

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo

S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.

Zobraziť viac informácií »

 
Sme finalista Shop roku 2022
Sme finalista Shop roku 2022

Kvalitu nášho e-shopu potvrdzuje aj prestížne ocenenie Finalista Shop roku 2022 v súťaži cena Heureky. Nakupujte s istotou u overeného a spoľahlivého predajcu.

Zobraziť viac informácií »