Mydlá na pranie

Najpredávanejšie

zlcove mydlo na pranie yellow blue
€3,90 –30 %
Pôvodne: €3,90  (–30 %)
€2,70
(€2,25 bez DPH)
Olivové mydlo na škvrny s citrónovým extraktom 200 g
€6,60 –25 %
Pôvodne: €6,60  (–25 %)
€4,95
(€4,13 bez DPH)
2 položiek celkom

Ekologické mydlá na pranie sú prirodzenou a udržateľnou alternatívou k bežným pracím prostriedkom, ktoré často obsahujú agresívne chemikálie a látky, ktoré sú škodlivé pre životné prostredie.

Ekologické mydlá na pranie môžu byť v rôznych formách, ako sú tekuté, práškové alebo v pevnej forme. Jednou z hlavných výhod ekologických mydiel na pranie je, že sú šetrné k životnému prostrediu a môžu pomôcť znížiť vašu uhlíkovú stopu. Sú tiež hypoalergénne a šetrné k pokožke, takže sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou.

Okrem toho, ekologické mydlá na pranie sú tiež ekonomickým riešením, pretože sa dajú používať opakovane a sú často balené v recyklovateľnom obale.

Pri výbere ekologického mydla na pranie je dôležité venovať pozornosť jeho zloženiu a vyhnúť sa výrobkom s obsahom agresívnych chemikálií a látok, ktoré môžu byť škodlivé pre zdravie a životné prostredie.

Okrem ekologických mydiel na pranie, existujú aj ďalšie alternatívne spôsoby ako napríklad použitie sódy bikarbóny, ktorá dokáže neutralizovať zápachy a uvoľniť škvrny. Octová kyselina je ďalšou alternatívou, ktorá je účinným mäkčidlom a čističom.

Použitie ekologických mydiel na pranie môže byť jednoduchým krokom k zlepšeniu životného prostredia a zdravia celej rodiny. Vyhýbanie sa tvrdým chemikáliám a použitie prírodných zložiek môže pomôcť nielen chrániť životné prostredie, ale aj zlepšiť kvalitu života vo vašej domácnosti.

Balíme s ohľadom na životné prostredie
Prečo nakupovať u nás

Ako jeden z mála e-shopov sa pýšime plne ekologickým balením. Pri balení vašich objednávok nepoužívame žiadne plastové ani neekologické materiály.

Zobraziť viac informácií »

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo

S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.

Zobraziť viac informácií »

 
Sme finalista Shop roku 2022
Sme finalista Shop roku 2022

Kvalitu nášho e-shopu potvrdzuje aj prestížne ocenenie Finalista Shop roku 2022 v súťaži cena Heureky. Nakupujte s istotou u overeného a spoľahlivého predajcu.

Zobraziť viac informácií »