Vonné tyčinky Tribal Soul

Tribal Soul je značka indických vonných tyčiniek, ktorá prináša do vašich priestorov vôňu a atmosféru starovekého Indie. Tieto tyčinky sú vyrábané z prírodných zložiek, ako sú byliny, kôra a korene rastlín, a majú v sebe zakódovanú esenciu bohatých kultúr a tradícií Indie. Každá vonná tyčinka je vyrobená s láskou a starostlivosťou, aby vám priniesla uvoľnenie a pohodu. Značka Tribal Soul ponúka rôzne druhy vonných tyčiniek, ako napríklad Palo santo, biela šalvia, myrha, a mnoho ďalších, ktoré vám umožnia vytvoriť si vlastnú atmosféru a prostredie.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Indické vonné tyčinky Tribal Soul sú tiež vhodné na meditáciu a duchovné praktiky, a to vďaka svojmu prirodzenému zloženiu a vôňam, ktoré majú upokojujúce a uvoľňujúce účinky na vašu myseľ a telo.

Ak hľadáte spôsob, ako priniesť do svojho domova kúsok Indie a jej kultúry, vyskúšajte vonné tyčinky od značky Tribal Soul a nechajte sa uniesť do sveta vôní a relaxácie.

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 50 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
Užite si nákupy bez starostí! S naším e-shopom získate nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).