Vydymovadlá

Vydymovadlá slúžia na odstránenie negatívnej energie, ktorá sa hromadí v našom tele a okolo nás. Táto negatívna energia môže byť výsledkom stresu, úzkosti, choroby, smrti blízkej osoby, alebo dokonca negatívnych myšlienok. Ak hľadáte účinný spôsob, ako očistiť svoj dom, byt, alebo kanceláriu od negatívnej energie alebo nepríjemných pachov, Biela Šalvia je pre Vás tou správnou voľbou.

Viac k téme Biela Šalvia sme spísali v rozsiahlom článku: Návod, ako vyčistiť priestor od negatívnej energie pomocou Bielej Šalvie. Objavte náš široký výber vydymovadiel a užite si príjemnú atmosféru plnú pokoja a rovnováhy každý deň. Chceli by ste poradiť, pre aké vydymovadlo sa rozhodnúť a uistiť sa, že ste si vybrali správne? Napíšte nám na online chate (Pon-Ned, 8:00-20:00 hod.). Radi vám poradíme. Nezabudnite, že pri objednávke nad 50 € získate dopravu kuriérom zadarmo.

#ShowMore#

Medzi najznámejšie vydymovadlá patrí Biela šalvia na vydymovanie, ktorá je obľúbená pre svoje očistné vlastnosti, ale aj Drievka Palo Santo, ktoré pomáha pri meditácii, relaxácii a podporuje duchovnú a energetickú očistu.

Najpredávanejšie

12 položiek celkom
vonne tycinky banjara biela salvia
Najpredávanejšie
€6,95
Kód: 1457
palo santo vzorka
Vzorka
€2
Kód: 1286
vonne tycinky banjara palo santo
€6,95
Kód: 1466

Vydymovanie sa používa na očistu energie, aby sa dosiahol stav duševného a fyzického zdravia. Okrem očisty osôb sa vydymovadlá tiež používajú na očistenie predmetov, ako sú domy, autá alebo pracovné priestory. Výsledkom je nielen očistenie od negatívnej energie, ale aj pocit pokoja, harmónie a rovnováhy.

Vydymovadlá sú jedinečný spôsob očisty a liečenia, ktorý už tisícky rokov pomáha ľuďom dosiahnuť stav rovnováhy a harmónie. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako si uľaviť od stresu, úzkosti alebo negatívnej energie, môže byť vydymovanie pre vás skvelou voľbou. Pozrite sa aj na kategóriu vonné tyčinky. Tie sú vhodné na prevoňanie interiéru, podporujú relaxáciu, znižujú napätie, čistia vzduch od negatívnej energie a upokojujú pre spaním. Môžu sa tiež používať v rituáloch a meditáciách.

Viac informácií k téme Palo Santo sme spísali v rozsiahlom článku Palo santo: Tradičná drevina z Južnej Ameriky s viacerými využitiami

 

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).