Vydymovadlá

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť kvalitu svojho života a priniesť viac harmónie a pozitívnej energie do svojho domova, vydymovadlá sú pre vás tou správnou voľbou! Vydymovadlá slúžia na odstránenie negatívnej energie, ktorá sa hromadí v našom tele a okolo nás. Táto negatívna energia môže byť výsledkom stresu, úzkosti, choroby alebo dokonca negatívnych myšlienok. Objavte náš široký výber vydymovadiel a užite si príjemnú atmosféru plnú pokoja a rovnováhy každý deň. Chceli by ste poradiť, pre aké vydymovadlo sa rozhodnúť a uistiť sa, že ste si vybrali správne? Napíšte nám na chate (Pon-Ned, 8:00-20:00 hod.). Radi vám poradíme. Nezabudnite, že pri objednávke nad 50 € získate dopravu zadarmo.

Medzi najznámejšie vydymovadlá patrí Biela šalvia na vydymovanie, ktorá je obľúbená pre svoje očistné vlastnosti, ale aj Drievka Palo Santo, ktoré pomáha pri meditácii, relaxácii a podporuje duchovnú a energetickú očistu.

Najpredávanejšie

8 položiek celkom

Cena

227
1227

Značky

Zobrazených položiek: 8

Vydymovanie sa používa na očistu energie, aby sa dosiahol stav duševného a fyzického zdravia. Okrem očisty osôb sa vydymovadlá tiež používajú na očistenie predmetov, ako sú domy, autá alebo pracovné priestory. Výsledkom je nielen očistenie od negatívnej energie, ale aj pocit pokoja, harmónie a rovnováhy.

Vydymovadlá sú jedinečný spôsob očisty a liečenia, ktorý už tisícky rokov pomáha ľuďom dosiahnuť stav rovnováhy a harmónie. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako si uľaviť od stresu, úzkosti alebo negatívnej energie, môže byť vydymovanie pre vás skvelou voľbou. Pozrite sa aj na kategóriu vonné tyčinky. Tie sú vhodné na prevoňanie interiéru, podporujú relaxáciu, znižujú napätie, čistia vzduch od negatívnej energie a upokojujú pre spaním. Môžu sa tiež používať v rituáloch a meditáciách.

Viac informácií k téme Palo Santo sme spísali v rozsiahlom článku Palo santo: Tradičná drevina z Južnej Ameriky s viacerými využitiami

 

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.