11 položiek celkom

Bio esenciálne oleje sú stále populárnejšou voľbou medzi tými, ktorí hľadajú prírodné riešenia pre svoje zdravie a krásu. Tieto oleje sú získavané z rôznych druhov rastlín, ktoré sú pestované bez použitia syntetických hnojív, pesticídov a herbicídov. Vďaka tomu sú bio esenciálne oleje čistejšie a obsahujú vysokú koncentráciu prírodných zložiek, ktoré sú prospešné pre náš organizmus.

Medzi najpopulárnejšie bio esenciálne oleje patrí levanduľa, mäta, eukalyptus, čajovník, citrón a mnoho ďalších. Každý z týchto olejov má svoje vlastné liečivé účinky, ktoré sú využívané v rôznych oblastiach. Tieto oleje sú často využívané v aromaterapii, ale tiež sa používajú na liečbu rôznych zdravotných problémov, ako napríklad migrény, alergie, bolesti svalov a kĺbov, ale aj na posilnenie imunitného systému.

Pri používaní bio esenciálnych olejov je dôležité zabezpečiť, aby boli tieto oleje skutočne certifikované ako organické. To zaručuje, že oleje boli pestované a spracované podľa prísnych noriem a boli overené nezávislou certifikačnou organizáciou. Bio esenciálne oleje majú vyššiu cenu ako ich konvenčné verzie, ale vzhľadom na ich vyššiu kvalitu a prínos pre zdravie stojí to za to.

Celkovo sú bio esenciálne oleje skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prírodné riešenia pre svoje zdravie a krásu. Tieto oleje sú čistejšie a bezpečnejšie ako ich syntetické alternatívy a majú množstvo liečivých účinkov, ktoré môžu pomôcť zlepšiť náš životný štýl. Ak sa rozhodnete používať bio esenciálne oleje, nezabudnite sa poradiť s odborníkom a dodržiavať dávkovanie a použitie uvedené na obale.

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 50 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
Užite si nákupy bez starostí! S naším e-shopom získate nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).