4 položiek celkom

Esenciálne oleje sú populárnym prírodným riešením pre zlepšenie zdravia a pohody. Niektorí ľudia si nevedia predstaviť svoj život bez ich pravidelného používania. Čo sa týka sušičiek, esenciálne oleje môžu byť veľmi užitočné pre tých, ktorí chcú dodať svojim práčkam a sušičkám príjemnú vôňu a zároveň zlepšiť ich funkčnosť.

Existuje mnoho esenciálnych olejov, ktoré sú vhodné pre použitie v sušičkách. Napríklad, esenciálny olej z citróna môže pomôcť odstrániť nepríjemné zápachy z oblečenia a zanecháva sviežu a príjemnú vôňu. Esenciálny olej z levandule môže pomôcť pri uvoľnení stresu a podporiť relaxáciu, čo môže byť skvelým spôsobom ako zlepšiť kvalitu spánku. Esenciálny olej z eukalyptu zasa môže pomôcť pri uvoľnení dýchacích ciest a pomôcť pri boji proti prechladnutiu.

Aby ste mohli esenciálne oleje používať v sušičke, môžete jednoducho dodať niekoľko kvapiek oleja na kúsok tkaniny alebo na vrecko na sušičku a následne ho umiestniť do sušičky spolu s prádlom. Oleje sa potom uvoľňujú do ovzdušia a zanechávajú príjemnú vôňu na prádle.

Pri používaní esenciálnych olejov v sušičke je dôležité dbať na to, aby neboli príliš koncentrované a aby ste dodržiavali pokyny výrobcu. Niektoré esenciálne oleje môžu byť veľmi silné a preto by ste ich mali používať opatrne a v malých množstvách. Okrem toho, ak máte alergiu na niektorý z olejov, mali by ste ho pred použitím skontrolovať alebo sa poradiť so svojím lekárom.

V každom prípade, použitie esenciálnych olejov v sušičke môže byť vynikajúcim spôsobom ako zlepšiť vôňu a kvalitu prádla a zároveň pridať do vášho domova príjemnú a uvoľňujúcu atmosféru.

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).