Kompostovateľné sáčky na psie exkrementy (150 ks)

Kód: 60
Tip Výpredaj
Značka: BioBag
€15,05 –27 %
Kompostovateľné sáčky na psie exkrementy (150 ks)
€15,05 –27 % €10,99
Skladom - ihneď k odoslaniu (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
2.12.2020

Vrecká na psie exkrementy, ktoré sú vyrobené z udržateľného kukuričného škrobu. Dokážu sa prirodzene rozložiť v rozmedzí od 10 až 40 dní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priateľské k životnému prostrediu

Patríte medzi tých, ktorým nie je ľahostajná naša príroda ? V tom prípade sú tu pre Vás vrecká na psie exkrementy, ktoré sú vyrobené z udržateľného kukuričného škrobu. Čo to znamená? Dokážu sa prirodzene rozložiť v rozmedzí od 10 až 40 dní, na rozdiel od igelitových vreciek, ktoré sa rozkladajú stovky rokov a majú enormný vplyv na znečistení planéty.

 

kompostovatelne-sacky-na-exkrementy

 

Nepriehľadné a nepriepustné

Balenie obsahuje spolu 150 vreciek. Tie sú dostatočne pevné, ľahko sa odtrhávajú a v daždivom počasí sa vám nerozmočia (viď. fotka nižšie). Vďaka priedušnosti vreciek ostáva odpad suchý, bez nepríjemného zápachu, baktérií a plesní. Pri čiernej farbe máte istotu, že obsah vreciek nebude viditeľný. Veľkosť vreciek (20x32 centimetrov) je vhodná pre rôzne veľkosti psíkov: od malej rasy až po tie najväčšie. Vrecká môžete bez triedenia a vysypávania ukladať do zberných nádob na psie exkrementy. 

 

biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-2

 

Hrozivé čísla

Podľa posledných štatistík žije na Slovensku približne jeden milión psov. Ak by sme uznali, že väčšina z nich vykonáva potrebu na verejnosti, dostali by sme sa k enormnému počtu plastov, ktoré sa podieľajú na znečistení planéty. Je nutné, aby sme začali čistiť svoje okolie od psích exkrementov pomocou ekologických vreciek, ktoré sú vyrobené z obnoviteľných rastlinných zdrojov a dokážu v krátkom čase kompletne rozložiť.

 

 

 kompostovatelne-sacky-na-psie-exkrementy

 

Použitie

Vrecká majú v hornej časti špeciálne dierky (viď fotka nižšie). Vrecko po naplnení uzavrite pretiahnutím cez jednu z dierok, zatiahnite a vyhoďte. Nepoužité vrecká uschovávajte na suchom mieste s minimálnym slnečným žiarením. 

 

 biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-4

Dodatočné parametre

Kategória: Kompostovateľné sáčky na psie exkrementy
Počet kusov: 150

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Nórska spoločnosť BioBag International AS už od roku 2004 vyrába kompostovateľné a biologicky rozložiteľné vrecká a tašky do košov, ktoré sa rozložia v komposte behom 10-14 dní. Sú certifikované Európskou, Slovenskou, Americkou aj Austrálskou normou. BioBag produkty jednoducho nezaťažujú životné prostredie.