Trhací blok rozložiteľných vreciek na psie exkrementy (50 ks)

Akcia
Značka: BioBag
€4,20 –7 %
biobag sacky pre psikov
€4,20 –7 % €3,89
Na sklade (13 ks)
Môžeme doručiť do:
29.10.2021
  • Vyrobené z udržateľného kukuričného škrobu
  • Pri čiernej farbe máte istotu, že obsah sáčku nebude viditeľný
  • Balenie obsahuje 50 vreciek
  • Rozmery: 20x32 centimetrov

Detailné informácie

Podrobný popis

Priateľské k životnému prostrediu

Patríte medzi tých, ktorým nie je ľahostajná naša príroda? V tom prípade sú tu pre Vás sáčky na psie exkrementy, ktoré sú vyrobené z udržateľného kukuričného škrobu. Čo to znamená? Dokážu sa prirodzene rozložiť v rozmedzí od 10 až 40 dní, na rozdiel od igelitových vreciek, ktoré sa rozkladajú stovky rokov a majú enormný vplyv na znečistení planéty.

 

kompostovatelne-sacky-na-exkrementy

 

Nepriehľadné a nepriepustné

Balenie obsahuje spolu 50 sáčkov. Tie sú dostatočne pevné, ľahko sa odtrhávajú a v daždivom počasí sa vám hneď nerozmočia (viď. fotka nižšie). Vďaka priedušnosti sáčkov ostáva odpad suchý, bez nepríjemného zápachu, baktérií a plesní. Pri čiernej farbe máte istotu, že obsah sáčku nebude viditeľný. Veľkosť sáčkov (20x32 centimetrov) je vhodná pre rôzne veľkosti psíkov: od malej rasy až po tie najväčšie. Vrecká môžete bez triedenia a vysypávania ukladať do zberných nádob na psie exkrementy. 

 

biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-2

 

Hrozivé čísla

Podľa posledných štatistík žije na Slovensku približne jeden milión psov. Ak by sme uznali, že väčšina z nich vykonáva potrebu na verejnosti, dostali by sme sa k enormnému počtu plastov, ktoré sa podieľajú na znečistení planéty. Je nutné, aby sme začali čistiť svoje okolie od psích exkrementov pomocou ekologických vreciek, ktoré sú vyrobené z obnoviteľných rastlinných zdrojov a dokážu v krátkom čase kompletne rozložiť.

 

 

 kompostovatelne-sacky-na-psie-exkrementy

 

Použitie

Sáčky majú v hornej časti špeciálne dierky (viď fotka nižšie). Vrecko po naplnení uzavrite pretiahnutím cez jednu z dierok, zatiahnite a vyhoďte. Nepoužité vrecká uschovávajte na suchom mieste s minimálnym slnečným žiarením. 

 

 biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-4

 

Získané certifikáty

Tašky, vrecká a sáčky BioBag  certifikované ako plne kompostovateľné a biologicky rozložiteľné Európskou, Slovenskou (STN EN 13432), Americkou a aj Austrálskou normou. 

certifikat-1 certifikat-2

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: