Včelobal M (25x27 cm) - Folklór

Kód: 167
Novinka
Značka: Včelobal
€8,49
Na sklade (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.11.2020

Veľkosť M je výborná na zabalenie desiaty, obložených chlebíkov, prekrytie kysnúceho cesta, alebo ako vrchnák na nádoby s potravinami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ekologická náhrada potravinovej fólie

Zabudnite na jednorazové plastové vrecká, obaly, potravinové fólie a alobaly! Včelobal je slovenský, ručne vyrábaný výrobok. Používa sa ako alternatíva potravinovej fólie, plastových vreciek a alobalu. Takýto obal je šetrnejší voči životnému prostrediu. Potraviny v ňom nevyschnú a ostanú dlhšiu dobu čerstvé. Rovnako si zachovajú svoju chuť a vôňu. Tým, že sú vhodné na opakované použitie, tak ich stačí opláchnuť pod tečúcou vlažnou vodou, utrieť hubkou a nechať vysušiť.

 

voskovy-obaly-obrusok-vcelobal

 

Na čo všetko môžete tieto obaly použiť?

Obaly z včelieho vosku sú skvelým riešením do každej domácnosti, ktorá chce znížiť množstvo odpadu v kuchyni. Používa sa ako alternatíva potravinovej fólie, plastových vreciek a alobalu. Zabaľte do nich avokádo, citrón, pomaranč, desiatu, chlebík, alebo ich môžete použiť ako vrchnák na nádoby s jedlom a potravinami. Pri pravidelnom používaní vám vydrží 6 až 12 mesiacov a po nadmernom opotrebovaní ho jednoducho opravíte pomocou včeloprávara.

 

voskovy-obaly-obrusok-vcelobal

 

Zloženie

  • Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, jojobového oleja a včelieho vosku.
  • A baktérie?! Prírodný včelí vosk je antibakteriálny, borovicová živica má antimykotické vlastnosti, jojobový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť.
  • Včelobaly prešli testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami.

 

voskovy-obaly-obrusok-vcelobal

 

Starostlivosť

  • Nemusíte sa báť, že Včelobal nasaje vône jedla, vosková vrstva je dostatočne odolná.
  • Po použití stačí obal jemne oprášiť, no nie zas ako koberčeky z auta.. Obal sa môže umývať vo vlažnej vode. Umytý Včelobal necháme vyschnúť a môžeme ho používať znovu.
  • Ak máte pocit, že sú obaly suché, či tvrdé, postačí, ak ich nahrejete rukami, viackrát pokrčíte a vyrovnáte, vosková vrstva takto zmäkne.

 

voskovy-obaly-obrusok-vcelobal

 

Pozrite si tiež ostatné výrobky z kategórie voskové obaly

Dodatočné parametre

Kategória: Voskové obrúsky na potraviny
Veľkosť: M

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za slovenskou značkou Včelobal stojí mladá dvojica Martin a Martina, ktorí sa venujú výrobe voskových obrúskou. Tie sú prírodné, kompostovateľné a dokážu nahradiť nepopulárne igelitové sáčky a fólie. Dokonca sú vyrábané ručne na Slovensku v Marianke z vosku od tunajších včelárov, jojobového oleja, živice a 100% BIO bavlny.