Rastlinné vonné tyčinky Masala - Kalifornská Biela Šalvia

Populárne Otestované Najpredávanejšie
Značka: Masala
€2,95
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
  • sipka 15 tyčiniek v balení 
  • sipka Doba horenia tyčinky: cca 30 min 
  • sipka Náš najobľúbenejší produkt najoblubenejsi-produkt 
  • sipka Odporúčame kombinovať so stojanom na vonné tyčinky
  • sipka Premenia negatívnu energiu na pozitívnu ⚡
  • sipka Sú ideálne na relaxáciu a meditáciu

Detailné informácie

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).

Podrobný popis

Sú ideálne na použitie doma, v kancelárii alebo pri meditáciách a cvičeniach jogy. Prírodné ingrediencie používané vo vonných tyčinkách Stamford Masala sú starostlivo vyberané pre svoje terapeutické vlastnosti a je známe, že podporujú relaxáciu, znižujú stres a zlepšujú celkovú pohodu.

Chceli by ste poradiť, pre aké balenie vonných tyčiniek sa rozhodnúť a uistiť sa, že ste si vybrali správne? Prinášame Vám zoznam našich najobľúbenejších vôní, ktorými nič nepokazíte: 

Tieto vonné tyčinky sú balené jednoduchým a elegantným spôsobom, prevažne v bielych krabičkách s decentným vyobrazením, farebne odlíšené pre každý produkt a doplnené moderným písmom. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera. 

Skúste výhody prírodnej vône s našou rastlinnou kolekciou ručne balených vonných tyčiniek masala, vyrobených z udržateľných zdrojov, prírodných a rastlinných surovín

Upozornenie: Tyčinka nesmie byť umiestnená pri a na horľavom materiály a v dosahu detí a zvierat. Nikdy nenechávajte horieť bez dozoru. Nevdychujte dym priamo. Po použití tyčinky miestnosť vyvetrajte. Zaistite, aby popol vždy dopadal len na ohňovzdorné povrchy. Nie je určené na konzumáciu.

Návod: Otvorte krabičku a vyberte vonnú tyčinku. Umiestnite ju do stojana na vonné tyčinky na bezpečné miesto. Uchopte ju za bambusovú časť a zapáľte opačný koniec. Počkajte približne 5 sekúnd a sfúknite plameň. Užívajte si príjemnú vôňu. Po dohorení nechajte stojanček s popolom chvíľu vychladnúť a potom ho môžete upratať.

Dodatočné parametre

Kategória: Vonné tyčinky Biela Šalvia
Hmotnosť: 0.043 kg
Značka: Stamford Premium
Vlastnosti: Prírodné, Indické, Na zapálenie, Na vydymovanie, Vydymovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: