Sonett Leštidlo do umývačky riadu 500 ml

Kód: 459
€4,39
Skladom - ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
2.12.2020

Ekologické leštidlo do umývačky riadu značky Sonett, ktoré zabraňuje vzniku škvŕn pri usychaní riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ekologické leštidlo do umývačky riadu značky Sonett, ktoré zabraňuje vzniku škvŕn pri usychaní riadu. Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných látok uľahčuje stekanie vody z riadu a zamedzuje tak usadzovaniu vápenných škvŕn na príboroch, sklenenom i nerezovom povrchu. Pre dokonalý účinok odporúčame pravidelne používať tablety a regeneračnú soľ do umývačky riadu SONETT. Dávkovanie: Množstvo prípravku regulujte podľa tvrdosti vody, pri výskyte tmavých škvŕn na príboroch znížte dávkovanie. Prípravok nalejte do príslušného zásobníka. Dodržujte dávkovanie a inštrukcie, ktoré nájdete v manuály výrobcu vašej umývačky.

 

Zloženie pdľ Nariadenia EC č.648/2004: 5-15% aniónové tenzidy (sulfát ricínového oleja), 5-15% rastlinný alkohol (etanol), 1-5% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), vonné prísady*, vírená voda; *organicky pestované / BIODržte mimo dosahu detí!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ekologicky šetrná drogéria Sonett sa vyrába v Nemecku už od roku 1977 a kladie maximálny dôraz na zložky, ktoré sú z prírodných a rastlinných surovín a sú stopercentne biologicky odbúrateľné. Všetky produkty značky Sonett neobsahujú žiadne syntetické vône, farbivá, konzervanty, alergéne zložky a podobne. Zároveň je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov: ECO GARANTIE a ECOCONTROL.