Obhájili sme prestížne ocenenie a stali sme sa finalistom SHOPROKU 2023. Ďakujeme.

Esenciálne oleje do sauny

Esenciálne oleje sa často používajú ako prírodná alternatíva k syntetickým vonným prípravkom v rôznych situáciách, vrátane sauny. Používanie esenciálnych olejov do sauny môže pridať k relaxácii a poskytnúť ďalšie výhody pre zdravie.

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje saunové skúsenosti, môžete uvažovať o použití esenciálnych olejov. Oleje môžu byť pridané do saunovej nádrže s vodou, kde sa postupne uvoľňujú do vzduchu a poskytujú príjemnú vôňu a zároveň môžu mať pozitívny vplyv na vaše zdravie.

Niektoré esenciálne oleje môžu byť ideálne pre použitie v saune. Esenciálny olej z eukalyptu môže pomôcť pri dýchacích ťažkostiach a problémoch s dýchaním, ktoré môžu byť zhoršené vysokou teplotou v saune. Olej z levandule môže pomôcť uvoľniť napätie a stres a podporiť relaxáciu. Olej z mäty piepornej môže poskytnúť osviežujúci a stimulujúci účinok a pomôcť pri problémoch s trávením.

Pri používaní esenciálnych olejov v saune je dôležité dbať na to, aby neboli príliš koncentrované a aby ste ich pridávali postupne. Používanie príliš veľa oleja môže mať opačný účinok a spôsobiť nepríjemné reakcie. Môžete tiež skúsiť použiť esenciálne oleje v kombinácii, aby ste dosiahli požadovaný účinok.

Ak máte záujem o používanie esenciálnych olejov v saune, mali by ste sa poradiť s odborníkom na aromaterapiu alebo sa informovať o tom, ako správne používať esenciálne oleje v saune. Pokiaľ máte zdravotné problémy alebo alergie, mali by ste sa pred použitím esenciálnych olejov do sauny poradiť so svojím lekárom.

V každom prípade, použitie esenciálnych olejov v saune môže byť skvelým spôsobom ako pridať do vašich saunových skúseností príjemnú vôňu a zároveň poskytnúť dodatočné výhody pre vaše zdravie.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
tierra verde silica bio citronova trava
€4,17 bez DPH
€5
€8 (–37 %)

100 % prírodný bio éterický olej  Vhodný do aromalampy, alebo difuzéra...

716
tierra verde silica bio vavrin kubebovy
€4,17 bez DPH
€5
€9 (–44 %)

100 % prírodný bio éterický olej  Vhodný do aromalampy, alebo difuzéra...

704
esenciany olej citron tierra
Otestované
€4,17 bez DPH
€5
€8 (–37 %)

100 % prírodný bio éterický olej  Vhodný do aromalampy, alebo difuzéra...

692