2 položiek celkom

Cena

2730
12730

Značky

Vlastnosti

Vzor

Značka

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 2

Voskové obaly na chlieb sú obaly z vosku, ktoré sa používajú na balenie chleba. Tieto obaly sú vyrobené z prírodných materiálov, ako je napríklad bavlna, ktoré sú potom potiahnuté včelím voskom, organickým jojobovým olejom a živicou zo stromov, čo ich robí vodoodpudivými a odolnými proti plesniam a iným mikroorganizmom.

Voskové obaly majú množstvo výhod oproti tradičným plastovým obalom. Sú prirodzene biologicky odbúrateľné, čo znamená, že sa môžu rozložiť v pôde a nezanechávajú po sebe žiadne nebezpečné chemikálie alebo látky. Voskové obaly tiež nezanechávajú žiadny odpad, čo znamená, že sú šetrné k životnému prostrediu.

Okrem svojich ekologických výhod majú voskové obaly aj praktické využitie. Sú ľahké a ľahko prenositeľné, čo umožňuje ľahkú prepravu a skladovanie chleba. Voskové obaly tiež chránia chlieb pred vysychaním a pred znehodnotením, čím predlžujú jeho trvanlivosť.

Voskové obaly na chlieb sú preto skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú ekologickú alternatívu k tradičným plastovým obalom. Navyše, vďaka ich praktickému využitiu a ochranným vlastnostiam sú ideálne pre každodenné použitie.

Môžete sa pozrieť aj na kategóriu voskové obrúsky a voskové vrecká na chlieb, kde nájdete podobné a užitočné príslušenstvo.

Vyberte si voskové obrúsky podľa vzoru:

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.