2 položiek celkom

Voskové obaly na chlieb sú obaly z vosku, ktoré sa používajú na balenie chleba. Tieto obaly sú vyrobené z prírodných materiálov, ako je napríklad bavlna, ktoré sú potom potiahnuté včelím voskom, organickým jojobovým olejom a živicou zo stromov, čo ich robí vodoodpudivými a odolnými proti plesniam a iným mikroorganizmom.

Voskové obaly majú množstvo výhod oproti tradičným plastovým obalom. Sú prirodzene biologicky odbúrateľné, čo znamená, že sa môžu rozložiť v pôde a nezanechávajú po sebe žiadne nebezpečné chemikálie alebo látky. Voskové obaly tiež nezanechávajú žiadny odpad, čo znamená, že sú šetrné k životnému prostrediu.

Okrem svojich ekologických výhod majú voskové obaly aj praktické využitie. Sú ľahké a ľahko prenositeľné, čo umožňuje ľahkú prepravu a skladovanie chleba. Voskové obaly tiež chránia chlieb pred vysychaním a pred znehodnotením, čím predlžujú jeho trvanlivosť.

Voskové obaly na chlieb sú preto skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú ekologickú alternatívu k tradičným plastovým obalom. Navyše, vďaka ich praktickému využitiu a ochranným vlastnostiam sú ideálne pre každodenné použitie.

Môžete sa pozrieť aj na kategóriu voskové obrúsky a voskové vrecká na chlieb, kde nájdete podobné a užitočné príslušenstvo.

Vyberte si voskové obrúsky podľa vzoru:

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).