17 položiek celkom

Cena

128
1128

Značky

Vlastnosti

Značka

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 17
vonne tycinky myrha
Najpredávanejšie
€2,95
1194
vonne tycinky satya spiritualna liecba
Populárne
€2,65
1241
vonne tycinky satya emocie
€2,65
1232
satya kopal
Novinka
€1,95
1256
vonne tycinky biely kopal
Odporúčame
€2,95
1179
vonne tycinky satya kadidlo
Tip
€1,95
1247
vonne tycinky satya pyramida
Odporúčame
€2,65
1238

Prírodné vonné tyčinky sú obľúbeným spôsobom, ako si vytvoriť príjemnú vôňu v domácnosti alebo pracovnom prostredí. Tieto vonné tyčinky sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré dodávajú vôni ich charakteristický a autentický charakter.

Jednou z najznámejších značiek prírodných vonných tyčiniek je Satya, ktorá ponúka širokú škálu vôní z rôznych prírodných zložiek. Ich vonné tyčinky sú vyrobené z rôznych druhov dreva, koreňov, kvetov a aromatických olejov, ktoré dokážu vytvoriť unikátnu a príjemnú vôňu. Satya sa tiež vyznačuje kvalitou a trvanlivosťou svojich vonných tyčiniek.

Ďalšou značkou prírodných vonných tyčiniek je Tribal Soul, ktorá sa zameriava na použitie výlučne prírodných zložiek. Ich vonné tyčinky sú vyrábané z byliniek, koreňov a kvetov a sú navrhnuté tak, aby pomohli zlepšiť náladu a uvoľniť stres. Tribal Soul taktiež dbá na to, aby boli ich vonné tyčinky ekologické a udržateľné.

Využitie prírodných zložiek pri výrobe vonných tyčiniek prináša mnoho výhod. Vône sú oveľa autentickejšie a majú prirodzenejší charakter. Zároveň týmto spôsobom môžeme minimalizovať vplyv chemikálií na naše zdravie a životné prostredie. Preto je použitie prírodných vonných tyčiniek skvelou voľbou pre tých, ktorí sa snažia žiť zdravšie a udržateľnejšie.

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.