6 položiek celkom

Prírodné esenciálne oleje sú v súčasnosti veľmi populárnou tématikou v oblasti zdravia a krásy. Tieto oleje sú získavané z rôznych rastlín, kvetov a plodov a obsahujú vysokú koncentráciu prírodných zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na naše telo a myseľ.

Medzi najpopulárnejšie prírodné esenciálne oleje patrí levanduľa, eukalyptus, mäta, citrón, čajovník, ruža, rozmarín, jazmín a mnoho ďalších. Každý z týchto olejov má svoje vlastné zdravotné a krásne účinky, ktoré sú využívané v rôznych oblastiach.

Prírodné esenciálne oleje sa používajú na aromaterapiu, ktorá má relaxačný účinok na telo a zmysly. Tiež sa používajú na liečbu rôznych ochorení, ako napríklad bolesti hlavy, stresu, nespavosti a iných zdravotných problémov. Okrem toho sa používajú aj v kozmetike, kde majú pozitívny vplyv na pleť, vlasy a nechty.

Pri používaní prírodných esenciálnych olejov je dôležité dbať na ich správne použitie a dávkovanie. Niektoré oleje môžu byť veľmi silné a môžu spôsobiť podráždenie pokožky alebo iné nežiaduce účinky, ak sa použijú nesprávne. Preto je dôležité sa pred použitím týchto olejov poradiť s odborníkom alebo sa riadiť pokynmi na obale.

Vzhľadom na ich prírodný pôvod a množstvo pozitívnych účinkov sú prírodné esenciálne oleje veľmi cenené a využívané vo svete zdravia a krásy. Ak hľadáte prírodné riešenie na svoje zdravotné alebo krásne problémy, určite sa oplatí vyskúšať tieto úžasné oleje.

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).