11 položiek celkom

Cena

68
168

Značky

Aróma

Použitie

Vlastnosti

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 11

Prírodné esenciálne oleje sú v súčasnosti veľmi populárnou tématikou v oblasti zdravia a krásy. Tieto oleje sú získavané z rôznych rastlín, kvetov a plodov a obsahujú vysokú koncentráciu prírodných zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na naše telo a myseľ.

Medzi najpopulárnejšie prírodné esenciálne oleje patrí levanduľa, eukalyptus, mäta, citrón, čajovník, ruža, rozmarín, jazmín a mnoho ďalších. Každý z týchto olejov má svoje vlastné zdravotné a krásne účinky, ktoré sú využívané v rôznych oblastiach.

Prírodné esenciálne oleje sa používajú na aromaterapiu, ktorá má relaxačný účinok na telo a zmysly. Tiež sa používajú na liečbu rôznych ochorení, ako napríklad bolesti hlavy, stresu, nespavosti a iných zdravotných problémov. Okrem toho sa používajú aj v kozmetike, kde majú pozitívny vplyv na pleť, vlasy a nechty.

Pri používaní prírodných esenciálnych olejov je dôležité dbať na ich správne použitie a dávkovanie. Niektoré oleje môžu byť veľmi silné a môžu spôsobiť podráždenie pokožky alebo iné nežiaduce účinky, ak sa použijú nesprávne. Preto je dôležité sa pred použitím týchto olejov poradiť s odborníkom alebo sa riadiť pokynmi na obale.

Vzhľadom na ich prírodný pôvod a množstvo pozitívnych účinkov sú prírodné esenciálne oleje veľmi cenené a využívané vo svete zdravia a krásy. Ak hľadáte prírodné riešenie na svoje zdravotné alebo krásne problémy, určite sa oplatí vyskúšať tieto úžasné oleje.

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.