Prírodné esenciálne oleje

Prírodné esenciálne oleje sú v súčasnosti veľmi populárnou tématikou v oblasti zdravia a krásy. Tieto oleje sú získavané z rôznych rastlín, kvetov a plodov a obsahujú vysokú koncentráciu prírodných zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na naše telo a myseľ.

Medzi najpopulárnejšie prírodné esenciálne oleje patrí levanduľa, eukalyptus, mäta, citrón, čajovník, ruža, rozmarín, jazmín a mnoho ďalších. Každý z týchto olejov má svoje vlastné zdravotné a krásne účinky, ktoré sú využívané v rôznych oblastiach.

Prírodné esenciálne oleje sa používajú na aromaterapiu, ktorá má relaxačný účinok na telo a zmysly. Tiež sa používajú na liečbu rôznych ochorení, ako napríklad bolesti hlavy, stresu, nespavosti a iných zdravotných problémov. Okrem toho sa používajú aj v kozmetike, kde majú pozitívny vplyv na pleť, vlasy a nechty.

Pri používaní prírodných esenciálnych olejov je dôležité dbať na ich správne použitie a dávkovanie. Niektoré oleje môžu byť veľmi silné a môžu spôsobiť podráždenie pokožky alebo iné nežiaduce účinky, ak sa použijú nesprávne. Preto je dôležité sa pred použitím týchto olejov poradiť s odborníkom alebo sa riadiť pokynmi na obale.

Vzhľadom na ich prírodný pôvod a množstvo pozitívnych účinkov sú prírodné esenciálne oleje veľmi cenené a využívané vo svete zdravia a krásy. Ak hľadáte prírodné riešenie na svoje zdravotné alebo krásne problémy, určite sa oplatí vyskúšať tieto úžasné oleje.

6 položiek celkom
tierra verde silica bio borovicova zivica
Najpredávanejšie
€6,63 bez DPH
€7,95
719
tierra verde silica bio tea tree
€7,46 bez DPH
€8,95
707
tierra verde silica bio rozmarin
Novinka
€7,46 bez DPH
€8,95
713
tierra verde silica bio citronova trava
€6,63 bez DPH
€7,95
716
tierra verde silica bio vavrin kubebovy
€7,46 bez DPH
€8,95
704
esenciany olej citron tierra
Otestované
€6,63 bez DPH
€7,95
692
Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás

Ako jeden z mála e-shopov sa pýšime plne ekologickým balením. Pri balení vašich objednávok nepoužívame žiadne plastové ani neekologické materiály.

Zobraziť viac informácií »

Sme finalista Shop roku 2022 a 2023
Sme finalista Shop roku 2022 a 2023

Kvalitu nášho e-shopu potvrdzuje aj prestížne ocenenie Finalista Shop roku 2022 a 2023 v súťaži cena Heureky. Nakupujte s istotou u overeného a spoľahlivého predajcu.

Zobraziť viac informácií »

Odošleme ešte dnes
Odošleme ešte dnes!
Presne tak! Pri objednávke do 12:00 hod. vám tovar doručíme už nasledujúci pracovný deň.