Mydlá na akné

1 položiek celkom

Cena

56
156

Značky

Vlastnosti

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1

Existuje mnoho spôsobov, ako sa s akné vysporiadať, ale jedným z najjednoduchších a najbežnejších spôsobov je používanie mydiel špeciálne navrhnutých na liečbu akné. Takéto mydlá sú obvykle vyrobené z prírodných zložiek, ktoré sú známe svojimi protizápalovými a antimikrobiálnymi vlastnosťami.

Pri výbere mydla na akné je dôležité zvoliť také, ktoré obsahuje zložky, ktoré pomáhajú odstraňovať nadmerný olej z pokožky a zároveň ju hydratujú. Medzi takéto zložky patrí napríklad tea tree olej, ktorý má protizápalové účinky a sú jemné k pokožke.

Pri používaní mydla na akné je dôležité pamätať na to, že by sa malo používať pravidelne, ideálne dvakrát denne. Je tiež dôležité dodržiavať správnu techniku umývania, aby sa zabezpečilo dôkladné čistenie pokožky a minimalizovala sa možnosť ďalšieho vzniku akné.

Okrem používania mydiel na akné je dôležité dodržiavať aj zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa dostatočný príjem vody, stravu bohatú na ovocie a zeleninu a dostatok spánku. Tieto kroky pomôžu udržať zdravú pokožku a minimalizovať výskyt akné.

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.