Mydlá na akné

Existuje mnoho spôsobov, ako sa s akné vysporiadať, ale jedným z najjednoduchších a najbežnejších spôsobov je používanie mydiel špeciálne navrhnutých na liečbu akné. Takéto mydlá sú obvykle vyrobené z prírodných zložiek, ktoré sú známe svojimi protizápalovými a antimikrobiálnymi vlastnosťami.

Pri výbere mydla na akné je dôležité zvoliť také, ktoré obsahuje zložky, ktoré pomáhajú odstraňovať nadmerný olej z pokožky a zároveň ju hydratujú. Medzi takéto zložky patrí napríklad tea tree olej, ktorý má protizápalové účinky a sú jemné k pokožke.

Pri používaní mydla na akné je dôležité pamätať na to, že by sa malo používať pravidelne, ideálne dvakrát denne. Je tiež dôležité dodržiavať správnu techniku umývania, aby sa zabezpečilo dôkladné čistenie pokožky a minimalizovala sa možnosť ďalšieho vzniku akné.

Okrem používania mydiel na akné je dôležité dodržiavať aj zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa dostatočný príjem vody, stravu bohatú na ovocie a zeleninu a dostatok spánku. Tieto kroky pomôžu udržať zdravú pokožku a minimalizovať výskyt akné.

1 položiek celkom
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Prečo nakupovať u nás

Ako jeden z mála e-shopov sa pýšime plne ekologickým balením. Pri balení vašich objednávok nepoužívame žiadne plastové ani neekologické materiály.

Zobraziť viac informácií »

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo

S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.

Zobraziť viac informácií »

 
Sme finalista Shop roku 2022
Sme finalista Shop roku 2022

Kvalitu nášho e-shopu potvrdzuje aj prestížne ocenenie Finalista Shop roku 2022 v súťaži cena Heureky. Nakupujte s istotou u overeného a spoľahlivého predajcu.

Zobraziť viac informácií »