17 položiek celkom

Cena

128
1128

Značky

Vlastnosti

Značka

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 17
vonne tycinky myrha
Najpredávanejšie
€2,95
1194
vonne tycinky satya spiritualna liecba
Populárne
€2,65
1241
vonne tycinky satya emocie
€2,65
1232
satya kopal
Novinka
€1,95
1256
vonne tycinky biely kopal
Odporúčame
€2,95
1179
vonne tycinky satya kadidlo
Tip
€1,95
1247
vonne tycinky satya pyramida
Odporúčame
€2,65
1238

Indické vonné tyčinky sú populárnou voľbou pre tých, ktorí chcú vytvoriť príjemnú atmosféru vo svojom domove alebo pracovnom prostredí. Tieto vonné tyčinky sa vyrábajú z prírodných ingrediencií a často obsahujú rôzne aromatické zmesi, ktoré môžu byť uvoľňované pomaly, aby sa vytvorila dlhotrvajúca vôňa.

Jednou z najznámejších značiek indických vonných tyčiniek je Satya. Táto značka ponúka širokú škálu vonných tyčiniek, z ktorých každá má svoje vlastné unikátne zloženie vôní. Satya vonné tyčinky sa vyznačujú kvalitou a trvanlivosťou vône. Medzi najpoužívanejšie vonné tyčinky Satya patria: Nag ChampaKadidloKopál a Spirituálna liečba.

Ďalšou populárnou značkou je Tribal Soul, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a autentickými indickými vôňami. Tribal Soul vonné tyčinky sú vyrobené z prírodných zložiek a sú navrhnuté tak, aby pomohli zlepšiť náladu a uvoľniť stres.

V posledných rokoch sa indické vonné tyčinky stali celosvetovo populárnymi a ich používanie sa rozšírilo na rôzne kultúry a tradície. Ich príjemná vôňa môže byť použitá na zlepšenie meditácie, čistenie prostredia alebo jednoducho na vytvorenie relaxačnej atmosféry v domácnosti.

Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Lásku k prírode sme pretavili k vytvoreniu rodinného e-shopu ecolia.sk. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií o nás 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola nedávno ocenená titulom finalista Shop roku 2022 (Cena Heureky). Toto ocenenie nás veľmi motivovalo a posilnilo nás v našom presvedčení, že robíme veci správne.