Esenciálne oleje na imunitu

Esenciálne oleje môžu byť užitočným pomocníkom v posilňovaní imunitného systému. Niektoré esenciálne oleje majú vlastnosti, ktoré môžu pomôcť pri boji proti baktériám, vírusom a stimulovať obranný mechanizmus organizmu.

Medzi esenciálne oleje, ktoré sú známe svojimi vlastnosťami posilňujúcimi imunitný systém, patrí eukalyptus, zázvor, oregano a mnoho ďalších. Tieto oleje majú antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti a sú preto účinnými pomocníkmi pri ochrane pred infekciami.

Eukalyptus má výrazné antivírusové a antibakteriálne účinky a tiež pomáha pri uvoľňovaní dýchacích ciest a zmiernení zápalu. Tento olej sa často používa na liečbu respiračných infekcií, ako je chrípka a nachladnutie.

Zázvor má silné protizápalové vlastnosti a je užitočný pri ochrane organizmu pred rôznymi infekciami. Tento olej sa často používa na liečbu a prevenciu prechladnutia a chrípky.

Oregano je ďalší esenciálny olej s výraznými antibakteriálnymi vlastnosťami. Tento olej obsahuje látku karvakrol, ktorá má silný účinok na baktérie a vírusy. Oregano olej sa často používa na liečbu rôznych infekcií, ako sú zápaly dutín, infekcie močových ciest a bolesti v krku.

Pri používaní esenciálnych olejov na posilnenie imunitného systému je dôležité dodržiavať správne dávkovanie a použitie uvedené na obale.

3 položiek celkom
esencialny olej zazvor
€6,63 bez DPH
€7,95
1221
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Prečo nakupovať u nás

Ako jeden z mála e-shopov sa pýšime plne ekologickým balením. Pri balení vašich objednávok nepoužívame žiadne plastové ani neekologické materiály.

Zobraziť viac informácií »

Doprava nad 35 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo

S naším e-shopom získate pri nákupe nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.

Zobraziť viac informácií »

 
Sme finalista Shop roku 2022
Sme finalista Shop roku 2022

Kvalitu nášho e-shopu potvrdzuje aj prestížne ocenenie Finalista Shop roku 2022 v súťaži cena Heureky. Nakupujte s istotou u overeného a spoľahlivého predajcu.

Zobraziť viac informácií »