3 položiek celkom

Esenciálne oleje môžu byť užitočným pomocníkom v posilňovaní imunitného systému. Niektoré esenciálne oleje majú vlastnosti, ktoré môžu pomôcť pri boji proti baktériám, vírusom a stimulovať obranný mechanizmus organizmu.

Medzi esenciálne oleje, ktoré sú známe svojimi vlastnosťami posilňujúcimi imunitný systém, patrí eukalyptus, zázvor, oregano a mnoho ďalších. Tieto oleje majú antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti a sú preto účinnými pomocníkmi pri ochrane pred infekciami.

Eukalyptus má výrazné antivírusové a antibakteriálne účinky a tiež pomáha pri uvoľňovaní dýchacích ciest a zmiernení zápalu. Tento olej sa často používa na liečbu respiračných infekcií, ako je chrípka a nachladnutie.

Zázvor má silné protizápalové vlastnosti a je užitočný pri ochrane organizmu pred rôznymi infekciami. Tento olej sa často používa na liečbu a prevenciu prechladnutia a chrípky.

Oregano je ďalší esenciálny olej s výraznými antibakteriálnymi vlastnosťami. Tento olej obsahuje látku karvakrol, ktorá má silný účinok na baktérie a vírusy. Oregano olej sa často používa na liečbu rôznych infekcií, ako sú zápaly dutín, infekcie močových ciest a bolesti v krku.

Pri používaní esenciálnych olejov na posilnenie imunitného systému je dôležité dodržiavať správne dávkovanie a použitie uvedené na obale.

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 50 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
Užite si nákupy bez starostí! S naším e-shopom získate nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).