Logo
Zavolajte nám
(Pon-Ned 9-17:00)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 20 € a získate balné a dodanie Zásielkovňou zadarmo.

Kompostovateľné eko sáčky BioBag na psie exkrementy 50 ks

0,07€/Kus

Nezaťažujú životné prostredie Sáčky na psie exkrementy sú biologicky rozložiteľné a nezaťažujú životné prostredie. Dokážu sa rozložiť v komposte už v ... zobraziť celý popis
Skladom
3,79 €
ks
Číslo produktu:503
Značka:BioBag
Rozmery:20x32 cm
Počet kusov v balení:50
O produkte

Nezaťažujú životné prostredie

Sáčky na psie exkrementy sú biologicky rozložiteľné a nezaťažujú životné prostredie. Dokážu sa rozložiť v komposte už v rozmedzí od 10 až 40 dní, kde ich mikroorganizmy dokáže zjesť a stráviť, na rozdiel od igelitových sáčkov, ktoré sa rozkladajú stovky rokov.

 

biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-50-kusov

 

Obsah balenia

Každé balenie obsahuje 50 sáčkov. Tie sú dostatočne pevné, ľahko sa odtrhávajú  z role a v daždivom počasí sa vám hneď nerozmočia (viď. fotka nižšie). Vďaka priedušnosti vreciek ostáva odpad suchý, bez nepríjemného zápachu, baktérií a plesní. Pri čiernej farbe máte istotu, že obsah sáčkov nebude viditeľný. Velkosť sáčkov (20x32 centimetrov) je vhodná pre rôzne veľkosti psíkov: od malej rasy až po tie najväčšie.

 

biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-50-kusov

 

Kompostovanie

Sáčky môžete bez triedenia a vysypávania ukladať do kompostu, alebo zberných nádob na psie exkrementy. Pri domácom kompostovaní psích exkrementov by ste mali dodržať správnu vlhkosť, priedušnosť a teplotu, čo je pochopiteľne veľmi náročné. Tento proces je možné urýchliť a exkrementy posypať vápnom. Takýto obsah sáčkov nevyhadzujte do zmesového odpadu, pretože poputuje spolu s ostatným odpadom do spaľovne, alebo na skládku (neekologický proces). 

 

biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-50-kusov

 

Hlavné vlastnosti sáčkov:

  • Vrecká a tašky BioBag sa rozložia v komposte behom 10 - 40 dní 
  • Produkty BioBag nezaťažujú životné prostredie
  • Sú vyrábané na báze škrobu tz. z obnoviteľných rastlinných zdrojov svetovým lídrom v oblasti – nórskou spoločnosťou BioBag International AS od roku 2004 
  • Vďaka svojej priedušnosti nezapáchajú 
  • Sú certifikované ako 100% kompostovateľné 

 

Uzatváranie

Vrecká majú v hornej časti špeciálne dierky (viď fotka nižšie). Vrecko po naplnení uzavrite pretiahnutím cez jednu z dierok, zatiahnite a vyhoďte. 

 

biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-50-kusov

 

Skladovanie sáčkov

Sáčky si viete pohodlne zavesiť v predsieni rodinného domu, alebo bytu na nástenný vešiak, alebo podobný stojan. Už sa vám nestane, že pred odchodom nebudete môcť nájsť svojho pomocníka. Bude na vás totiž vždy čakať na svojom mieste.

 

biobag-kompostovatelne-sacky-vrecka-na-psie-exkrementy-50-kusov

 

Pozrite si tiež ostatné výrobky v kategórii kompostovateľné sáčky a vrecká 

Parametre
ZnačkaBioBag
Rozmery20x32 cm
Počet kusov v balení50