Aromaterapia pre deti

Aromaterapia pre deti môže byť veľmi užitočná, avšak je dôležité pamätať na niekoľko bezpečnostných opatrení:

  1. Používajte len čisté esenciálne oleje pre deti: Detská pokožka je citlivejšia ako dospelá, preto je dôležité používať iba čisté esenciálne oleje, ktoré nie sú kontaminované žiadnymi nečistotami alebo prídavnými látkami.

  2. Používajte menšie dávky: Detská pokožka môže byť citlivejšia na esenciálne oleje, preto by sa mali používať menšie dávky ako pre dospelých.

  3. Nepoužívajte všetky esenciálne oleje pre deti: Niektoré esenciálne oleje sú pre deti nevhodné, napríklad tymián, rozmarín a klinček, pretože môžu spôsobiť alergie alebo podráždenie.

  4. Neodporúča sa používať esenciálne oleje na deti mladšie ako 3 roky: Deti mladšie ako 3 roky by nemali byť vystavené esenciálnym olejom, pretože ich dýchacie cesty sú ešte veľmi citlivé.

  5. Používajte ich s opatrnosťou: Esenciálne oleje by sa mali používať s opatrnosťou a pod dohľadom dospelých.

  6. Konzultujte s lekárom: Ak má dieťa nejaké zdravotné problémy, mali by ste sa poradiť s lekárom predtým, ako začnete používať esenciálne oleje.

  7. Vyberajte vhodné oleje: Pre deti sú vhodné napríklad: levanduľa, mäta, citrusové oleje, borovica, eukalyptus a rakytník.

6 položiek celkom
Prečo nakupovať u nás
Prečo nakupovať u nás

Ako jeden z mála e-shopov sa pýšime plne ekologickým balením. Pri balení vašich objednávok nepoužívame žiadne plastové ani neekologické materiály.

Zobraziť viac informácií »

Sme finalista Shop roku 2022 a 2023
Sme finalista Shop roku 2022 a 2023

Kvalitu nášho e-shopu potvrdzuje aj prestížne ocenenie Finalista Shop roku 2022 a 2023 v súťaži cena Heureky. Nakupujte s istotou u overeného a spoľahlivého predajcu.

Zobraziť viac informácií »

Odošleme ešte dnes
Odošleme ešte dnes!
Presne tak! Pri objednávke do 12:00 hod. vám tovar doručíme už nasledujúci pracovný deň.