Pestrec mariánsky plod drvený jemný 500 g Altevita

Kód: 1228
Novinka Odporúčame Otestované
Značka: Altevita
€9,95
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.3.2023
  •  Drvený Pestrec mariánsky
  • ✅ V uzatvárateľnom zip obale 
  •  Hmotnosť 500 gramov
  • Pre správnu funkciu pečene a detoxikáciu
  •  Náš najobľúbenejší produkt najoblubenejsi-produkt 

Detailné informácie

Uvedomujeme si význam ochrany prírody
Uvedomujeme si význam ochrany prírody
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦

Podrobný popis

Pestrec mariánsky - Silybum marianum

Pestrec mariánsky je rastlina patriaca do čeľade astrovité, jeho latinský názov je Silybum marianum. Navonok vyzerá veľmi podobe ako bodliak. Dorastá do výšky 60 – 150 centimetrov. Obsahuje látky, ktoré sa používajú v tradičnej medicíne na liečbu ochorení pečene, tráviaceho traktu a kože. Taktiež sa využíva ako doplnok stravy pre svoje antioxidanty a protizápalové vlastnosti.

 

pestrec-mariansky-ilustracia

 

4 hlavné účinky Pestreca mariánskeho

  • Podpora zdravia pečene: Pestrec mariánsky obsahuje zložky, ktoré môžu pomôcť chrániť a regenerovať pečeň, a tým prispievať k zdraviu celého organizmu.

  • Podpora tráviaceho traktu: Pestrec mariánsky má tradične upokojujúce účinky na tráviaci trakt a môže pomôcť zlepšiť trávenie a zmierniť prejedanie.

  • Zlepšuje stav pokožky: Pestrec mariánsky obsahuje silné antioxidanty a protizápalové látky, ktoré môžu pomôcť zlepšiť stav pokožky a bojovať proti starnutiu.

  • Má antioxidačné vlastnosti: Mlieč obsahuje flavonoidy, ktoré sú silnými antioxidantmi, pomáhajú eliminovať voľné radikály v tele a môžu tak chrániť pred poškodením buniek a ochorenia.

 

detox

 

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie drveného pestrecu mariánskeho sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho výrobku a odporúčaní výrobcu. Odporúčame užívať jednu čajovú lyžičku (2,5 g), rozpustenú v pohári vody alebo inej tekutine (s odstupom štyridsiatich piatich minút po jedle). Dva až trikrát denne, ideálne ako trojmesačná kúra, čo predstavuje približne jedno kilo drveného Pestreca mariánskeho.  

 

pestrec-vlastnosti

 

Formy užívania

Užívaniu by sa mali vyhnúť tehotné ženy, osoby trpiace zvýšeným tlakom a nedostatkom železa a vápnika. Pestrec mariánsky by sa nemal užívať v spojení s mliekom a alkoholom. V ostatných prípadoch je jeho užívanie bezpečné a bez vedľajších účinkov.

Pestrec môžete užívať v podobe čaju z listov a kvetov, vyrábajú sa aj rôzne oleje a tinktúry. Najviac účinných látok je však obsiahnutých v plodoch, ktoré sa drvia.

 

Zloženie: 100% pestrec mariánsky (Silybum marianum)

Upozornenie: Pri zhoršenom zdravotnom stave, užívaní liekov, tehotenstve, dojčení o užívaní sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Detoxikácia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: