Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 410 hodnotení
5
401x
4
5x
3
1x
2
1x
1
2x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

V Avatar autora Vlasta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.2.2021
+ výber
L Avatar autora Lucka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.2.2021
spoľahlivý eshop
J Avatar autora Ján Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.1.2021
Bez problémov, ďakujem
E Avatar autora Ema Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.1.2021
Odporúčam tento obchod
J Avatar autora Jitka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.1.2021
Po objednání zásilka přišla v naprostém pořádku..Jen jsem zklamaná ze sáčku na chleba ,Po 2 dnech chleba ztvrdl i když ještě byl zabalen v papírovém sáčku ..
A Avatar autora Alena (Administrátor) 29.1.2021
Dobrý deň. Ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Vrecko na chlieb používame už dlhšiu dobu a z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že nám chlebík nestvrdne. Mohlo to byť zapríčinené práve tým, že bol chlebík uskladnený ešte v jednom obale, ako popisujete vyššie. Do budúcna skúste dôkladnejšie preložiť okraje voskového vrecka. Pokiaľ by ste aj naďalej nebola s produktom spokojná, prosím spätne nás kontaktujte a reklamáciu promptne vyriešime k Vašej spokojnosti. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste. Prajem Vám pekný deň a prijmite naše ospravedlnenie. S pozdravom Alena Ecolia.sk
P Avatar autora Peťa Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.1.2021
Objednávala som už druhýkrát kompostovateľné sáčky, ktoré využívame v domácnosti. Pri registrácii mám zľavu na svoj nákup.
P Avatar autora Pavol Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.1.2021
Všetko prišlo v čas.
G Avatar autora Gabriela Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.1.2021
Odporúčam všetkým mám výbornú skúsenosť s týmto obchodom
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.1.2021
+ Rýchle dodanie tovaru, prehľadná stránka. Pribalili aj mini darček.

J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.1.2021
rýchlosť doručenia
B Avatar autora Beáta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.1.2021
Nakupovala som už viackrát a vždy som bola spokojná. + Rýchle dodanie + Ekologické produkty + Pekný dizajn
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.12.2020
+ Rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru.
+ Široký výber, nízke ceny.

T Avatar autora Tatiana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.12.2020
Nadmieru spokojná s celým procesom od objednania až po doručenie.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.12.2020
Dostala som to rýchlo a najviac ma potešilo, že som dostala navyše balíček s ručne napísaným venovaním a so vzorkou eko tyčiniek do uší.
M Avatar autora Marika Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.12.2020
Veľmi rýchle dodanie. Super
M Avatar autora Martin Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.12.2020
Som spokojný. Nákup prebehol v poriadku.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.12.2020
+ Rýchle dodanie.

Z Avatar autora Zuzana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.12.2020
Aj napriek obdobiu Vianoc mi prišiel balíček do 2 dní.
J Avatar autora jano Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.12.2020
+ rýchle vybavenie + spoľahlivosť
K Avatar autora Klaudia Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.12.2020
Ďakujem som spokojná.

Ovládacie prvky výpisu

413 položiek celkom