Vianočné esenciálne oleje

Vianoce sú obdobím radosti, pokoja a harmonie. A jedným z najlepších spôsobov, ako dodať atmosféru a vôňu do vašej domácnosti, sú vianočné esenciálne oleje. Tieto oleje sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré sú charakteristické pre túto obdobie a majú schopnosť vytvárať príjemnú a uvoľňujúcu atmosféru.

Medzi najobľúbenejšie vianočné esenciálne oleje patria: vianočná mandarinka, pomaranč, cédrový drevo, badián, škorica a borovicová živica.

Vianočná mandarinka je esenciálny olej s príjemnou citrusovou vôňou, ktorý pripomína sladkú a ovocnú chuť. Cédrové drevo vytvára príjemnú drevenú vôňu, ktorá dodáva do miestnosti pohodu a teplú atmosféru. Gaštan má zase hrejivý a zemitý charakter, ktorý sa hodí k zimnej sezóne. Muškátový oriešok má vôňu, ktorá pripomína korenie a dodáva miestnosti teplý a príjemný pocit. Škorica je výborným antiseptikom a pomáha stimulovať krvný obeh, čo pomáha udržiavať telo zdravé. Vanilka má sladkú a krémovú vôňu, ktorá dodáva do miestnosti pohodový a uvoľnený pocit.

Existuje niekoľko spôsobov, ako používať vianočné esenciálne oleje. Môžete si ich vložiť do aromatickej lampy alebo difuzéru, aby sa esenciálne oleje uvoľnili do vzduchu a vyplnili miestnosť príjemnou vôňou. Môžete si tiež pripraviť roztok esenciálnych olejov a vody a použiť ho na inhaláciu pary. Alebo môžete pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja do horúcej vody a vdýchnuť si pary z nohy.

Vianočné esenciálne oleje môžu byť aj výborným darčekom pre vašich priateľov a rodinu.

Najpredávanejšie

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 50 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
Užite si nákupy bez starostí! S naším e-shopom získate nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).