Vianočné esenciálne oleje

Vianoce sú obdobím radosti, pokoja a harmonie. A jedným z najlepších spôsobov, ako dodať atmosféru a vôňu do vašej domácnosti, sú vianočné esenciálne oleje. Tieto oleje sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré sú charakteristické pre túto obdobie a majú schopnosť vytvárať príjemnú a uvoľňujúcu atmosféru.

Medzi najobľúbenejšie vianočné esenciálne oleje patria: vianočná mandarinka, pomaranč, cédrový drevo, badián, škorica a borovicová živica.

Vianočná mandarinka je esenciálny olej s príjemnou citrusovou vôňou, ktorý pripomína sladkú a ovocnú chuť. Cédrové drevo vytvára príjemnú drevenú vôňu, ktorá dodáva do miestnosti pohodu a teplú atmosféru. Gaštan má zase hrejivý a zemitý charakter, ktorý sa hodí k zimnej sezóne. Muškátový oriešok má vôňu, ktorá pripomína korenie a dodáva miestnosti teplý a príjemný pocit. Škorica je výborným antiseptikom a pomáha stimulovať krvný obeh, čo pomáha udržiavať telo zdravé. Vanilka má sladkú a krémovú vôňu, ktorá dodáva do miestnosti pohodový a uvoľnený pocit.

Existuje niekoľko spôsobov, ako používať vianočné esenciálne oleje. Môžete si ich vložiť do aromatickej lampy alebo difuzéru, aby sa esenciálne oleje uvoľnili do vzduchu a vyplnili miestnosť príjemnou vôňou. Môžete si tiež pripraviť roztok esenciálnych olejov a vody a použiť ho na inhaláciu pary. Alebo môžete pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja do horúcej vody a vdýchnuť si pary z nohy.

Vianočné esenciálne oleje môžu byť aj výborným darčekom pre vašich priateľov a rodinu.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

57
157

Značky

Zobrazených položiek: 6
Uvedomujeme si význam ochrany prírody
Uvedomujeme si význam ochrany prírody
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦