Sonett Tablety do umývačky riadu 25 ks

Kód: 453
€7,99
Na sklade (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.11.2020

Ekologické tablety do umývačky riadu značky Sonett neobsahujú enzýmy, agresívne bieliace látky s obsahom chlóru, fosfáty ani vonné látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tablety do umývačky riadu Sonett Ekologické tablety do umývačky riadu značky Sonett neobsahujú enzýmy, agresívne bieliace látky s obsahom chlóru, fosfáty ani vonné látky. Ich špeciálne zloženie sa postará o efektívne odstránenie mastných škvŕn a zvyškov jedla. Pre dokonalý účinok odporúčame pravidelne používať leštidlo a regeneračnú soľ do umývačky riadu SONETT. Dávkovanie: 1 tableta na jeden cyklus. Pri veľkom znečistení môžete použiť dve tablety.

Zloženie Tablety, 648/2004/EC obsahujú: 5-<15% kyslíkové bielidlo, <5% neiónové tenzidy, <5% aniónové tenzidy.Zloženie: >30% citrát, 15-30% sóda, 5-15% peruhličitan sodný, silikát, hydrogénuhličitan sodný, 1-5% soľ kyseliny polyasparágovej a soľ kyseliny iminodisuccinic a aniónové tenzidy (sulfát ricínového oleja) a neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), <1% repkový olej; organicky pestované / BIO100% recyklovateľné balenie. Upozornenie: Môže spôsobiť podráždenie očí. Držte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ekologicky šetrná drogéria Sonett sa vyrába v Nemecku už od roku 1977 a kladie maximálny dôraz na zložky, ktoré sú z prírodných a rastlinných surovín a sú stopercentne biologicky odbúrateľné. Všetky produkty značky Sonett neobsahujú žiadne syntetické vône, farbivá, konzervanty, alergéne zložky a podobne. Zároveň je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov: ECO GARANTIE a ECOCONTROL.