Jack N’ Jill Eko-pohárik na zubné kefky - Hrošík

Kód: 51
€8,79 –8 %
Jack N’ Jill Eko-pohárik na zubné kefky - Hrošík
€8,79 –8 % €8,09
Na sklade (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2020

Prírodný pohárik austrálskej firmy Jack N’ Jill vyrobený z bambusových a ryžových pliev s roztomilým vzorom hrošíka na prednej strane.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pohárik na zubné kefky Jack N’ Jill - Hrošík. Prírodný pohárik austrálskej firmy Jack N’ Jill vyrobený z bambusových a ryžových pliev s roztomilým vzorom dinosaura na prednej strane. Pri poháriku oceníte, že je vyrobený z bambusových a ryžových pliev čo zaručuje jeho ekologickosť – je rozložiteľný v prírode a kompostovateľný. Poslúži ako krásny doplnok v kúpeľni na odkladanie zubných kefiek a pást. Zároveň ho môžete používať ako pohár na oplachovanie zúbkov. Nie je vhodný do mikrovlnej rúry a môžete ho umývať v umývačke riadu v hornom nosiči.   

Kľúčové vlastnosti výrobkov

  • Jack n’ Jill Jack n’ Jill je firma ohľaduplná voči prírode, ktorá sa zaoberá prírodnou a bezpečnou starostlivosťou o ústnu hygienu Vašich detí
  • Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, recyklovateľné a bez BPA V
  • ýrobky Jack n’ Jill nie sú testované na zvieratách a neobsahujú živočíšne zložky
  • Ich dizajn si na prvý pohľad zamilujete 
  • Svojim vzhľadom potešia každé dieťa   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa rozhodli po narodení svojho prvého dieťaťa vytvoriť produkty pre deti, ktoré budú čo najbezpečnejšie s dôrazom na vysokú kvalitu. Ich rozhodnutie pramenilo k vytvoreniu najbezpečnejšej a najchutnejšej zubné pasty pre deti, ktorá bola ocenená spoločnosťou EWG ´s. Ich ponuka sa ďalej rozširovala o detské zubné kefky, bio poháriky a kozmetiku. Balenia Jack N‘ Jill sú navrhnuté tak, aby boli čo najviac minimalistické, recyklovateľné a bez použitia BPA.