Voskový obal Peelo - 3x les

Kód: 644
Výhodné balenie
Značka: Peelo
€17,95
Na sklade
Môžeme doručiť do:
5.8.2021
  • Slovenská značka Peelo
  • Tri voskové obrúsky vo veľkosti S, M a L
  • Odporúčame kombinovať so zmesou na obnovu voskových obrúskov
  • Tvarovateľné a lepivé
  • Umývateľné a opakovane použiteľné 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje tri voskové obrúsky S, M a L, ktoré využijete na zabalenie odrezkov z ovocia, zeleniny, pečiva, obložených chlebíkov, alebo ich použijete ako vrchnák na nádoby s jedlom a potravinami.

Starostlivosť o voskové obrúsky Peelo


Pri zašpinení stačí obal opatrne umyť vo vlažnej vode s teplotou +/- 20 ° C. Horúca voda by mohla poškodiť včelí zábal a roztopiť včelí vosk. Najlepšie ak použijete niektorý z ekologických prostriedkov na umývanie riadu a miesto klasickej syntetickej špongie použijete lufu. Umytý voskový obrúsok necháte vyschnúť a môžeme ho používať opakovane.

Využitie


Pokiaľ hľadáte ekologickú alternatívu balenia potravín, potom budú pre vás ako stvorené voskové obaly. Ich používaním eliminujete spotrebu igelitových sáčkov a fólií. Prikryjete nimi zeleninové odrezky, desiatu, chlebík, alebo ich môžete použiť ako vrchnák na nádoby s jedlom a potravinami. 

Zloženie


Voskový obrúsok je vyrobený z organickej bavlny napustenej včelím voskom, organickým jojobovým olejom a živicou zo stromov. Včelí obrúsok je antibakteriálnyprírodný, dostatočne odolný, znovupoužiteľný a certifikovaný na styk s potravinami.


Rozmery a životnosť


Rozmery voskových obrúskov Peelo sú 18x18, 25x25 a 30x30 centimetrov. Využijete ich na zabalenie zeleninových odrezkov, bagiet, obložených chlebíkov, prekrytie kysnúceho cesta, alebo ako vrchnák na nádoby s jedlom a potravinami. Pri správnej starostlivosti je životnosť takéhoto obrúsku približne 12 mesiacov. Opotrebovaný obrúsok viete jednoducho, rýchlo a v pohodlí domova obnoviť vďaka zmesi na obnovu voskových vreciek a obrúskov.

Viac o značke Peelo


Za slovenskou značkou Peelo stojí mladá ambiciózna dvojica Martina a Tomáš, ktorí sa venujú výrobe voskových obrúskov. Nápad na vytvorenie značky Peelo sa zrodil počas ich spoločnej dobrodružnej cesty, keď vymenili byt za obytnú dodávku, v ktorej cestovali a spoznávali opačný koniec sveta. 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné sety
Hmotnosť: 0.07 kg
Značka: Peelo
Veľkosť: Výhodné balenia
Vlastnosti: Na potraviny
Vzor: Les

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: