Esenciálne oleje na dýchanie

Esenciálne oleje môžu byť účinným spôsobom, ako zlepšiť dýchanie a uvoľniť dýchacie cesty. Niektoré oleje majú antiseptické a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti prechladnutiu a infekciám dýchacích ciest. Ak hľadáte spôsob, ako si zlepšiť dýchanie, tu sú niektoré esenciálne oleje, ktoré by ste mohli vyskúšať:

  1. Eukalyptový olej - Eukalyptový olej má osviežujúcu a stimulačnú vôňu, ktorá pomáha uvoľniť dýchacie cesty a zlepšiť dýchanie. Má tiež protizápalové a antiseptické vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti infekciám dýchacích ciest.

  2. Mäta pieporná olej - Mäta pieporná olej má osviežujúcu a upokojujúcu vôňu, ktorá pomáha uvoľniť dýchacie cesty a zlepšiť dýchanie. Má tiež protizápalové a antiseptické vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti infekciám dýchacích ciest.

  3. Rozmarínový olej - Rozmarínový olej má stimulačné a osviežujúce účinky, ktoré pomáhajú uvoľniť dýchacie cesty a zlepšiť dýchanie. Má tiež protizápalové a antiseptické vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti prechladnutiu a infekciám dýchacích ciest.

  4. Tea tree olej - Tea tree olej má antiseptické a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti infekciám dýchacích ciest. Môže tiež pomôcť zlepšiť dýchanie a uvoľniť dýchacie cesty.

  5. Levanduľový olej - Levanduľový olej má upokojujúce účinky, ktoré pomáhajú uvoľniť dýchacie cesty a zlepšiť dýchanie. Má tiež protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti prechladnutiu a infekciám dýchacích ciest.

Najpredávanejšie

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 50 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
Užite si nákupy bez starostí! S naším e-shopom získate nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).