Esenciálne oleje na dobrú náladu

Esenciálne oleje môžu byť vynikajúcim spôsobom, ako zlepšiť náladu a pocit pohody. Určité oleje majú schopnosť stimulovať mozog a uvoľňovať endorfíny, čo vedie k pozitívnemu psychologickému účinku. Ak ste v zlej nálade alebo hľadáte spôsob, ako si zlepšiť svoju náladu, tu sú niektoré esenciálne oleje, ktoré by ste mohli vyskúšať:

  1. Altevita Kiddy happy olej - Pomáha navodiť pocit pohody, pokoja a dobrej nálady. Zmierňuje úzkosť a napätie, prípadne pocity strachu.

  2. Levanduľový olej - Levanduľový olej má upokojujúci a uvoľňujúci účinok, ktorý pomáha zmierniť stres a úzkosť. Môže byť tiež účinným prostriedkom proti nespavosti a problémom so spánkom.

  3. Pomarančový olej - Pomarančový olej má príjemnú a sladkú vôňu, ktorá môže pomôcť zlepšiť náladu a zmierniť stres. Je tiež účinným prostriedkom proti depresii.

  4. Eukalyptový olej - Eukalyptový olej má osviežujúcu a stimulačnú vôňu, ktorá môže pomôcť zlepšiť náladu a zvýšiť koncentráciu.

  5. Ylang ylangový olej - Ylang ylangový olej má sladkú a kvetinovú vôňu, ktorá má upokojujúci a uvoľňujúci účinok. Pomáha zlepšovať náladu a podporuje relaxáciu.

  6. Ružový olej - Ružový olej má jemnú a kvetinovú vôňu, ktorá môže pomôcť zlepšiť náladu a zmierniť stres. Je tiež účinným prostriedkom proti úzkosti.

Najpredávanejšie

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 50 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
Užite si nákupy bez starostí! S naším e-shopom získate nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).