Obhájili sme prestížne ocenenie a stali sme sa finalistom SHOPROKU 2023. Ďakujeme.

Esenciálne oleje do prania

Esenciálne oleje sa stali populárnym riešením pre zlepšenie zdravia a pohody, no nie všetci vedia, že môžu byť tiež použité ako prírodná alternatíva k bežným pracím prostriedkom. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako dodať svojmu prádlu príjemnú vôňu a zároveň zlepšiť jeho čistotu a kvalitu, esenciálne oleje môžu byť skvelým riešením.

Niektoré esenciálne oleje sú ideálne pre použitie v práčke. Esenciálny olej z levandule môže byť skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú uvoľňujúcu vôňu, ktorá zároveň pomáha pri boji proti nečistotám a baktériám. Esenciálny olej z citróna môže pomôcť odstrániť zápachy z oblečenia a zanechať príjemnú vôňu citrusových plodov. Esenciálny olej z tea tree môže byť skvelým riešením pri odstraňovaní škvrn a zároveň poskytuje antiseptické vlastnosti.

Aby ste mohli esenciálne oleje používať pri praní, môžete pridať niekoľko kvapiek oleja do vody pri praní, alebo ho pridať do aviváže. Môžete tiež použiť textilné vrecúška, do ktorých dáte niekoľko kvapiek oleja a následne ho umiestniť do sušičky alebo do zásuvky s prádlom. Oleje sa potom uvoľňujú do ovzdušia a zanechávajú príjemnú vôňu na prádle.

Pri používaní esenciálnych olejov v práčke je dôležité dbať na to, aby neboli príliš koncentrované a aby ste dodržiavali pokyny výrobcu pracího prostriedku. Niektoré esenciálne oleje môžu byť veľmi silné a preto by ste ich mali používať opatrne a v malých množstvách. Okrem toho, ak máte alergiu na niektorý z olejov, mali by ste ho pred použitím skontrolovať alebo sa poradiť so svojím lekárom.

V každom prípade, použitie esenciálnych olejov v práčke môže byť vynikajúcim spôsobom ako zlepšiť vôňu a kvalitu prádla a zároveň pridať do vášho domova príjem

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
esenciany olej citron tierra
Otestované
€4,17 bez DPH
€5
€8 (–37 %)

100 % prírodný bio éterický olej  Vhodný do aromalampy, alebo difuzéra...

692