Ekologické podpalovače ohňa

Ekologické podpaľovače ohňa sú prírodné alternatívy k tradičným podpaľovačom na báze ropy, ktoré sú často používané na rozdúchanie ohňa v kozube, krbu alebo na grilovaní. Tieto ekologické a prírodné podpaľovače sú vyrábané z prírodných materiálov, ako sú napríklad drevné piliny, slama, bavlna alebo papier, ktoré sú nasýtené voskom, tukom alebo rastlinným olejom. V našej ponuke nájdete podpaľovače ohňa, ktoré sú ručne vyrábané na Slovensku za pomoci telesne znevýhodnených osôb. Podpaľovač ohňa Ecopal vzniká pri výrobe voskových obrúskov, ako vedľajší produkt, vďaka čomu vie výrobca spotrebovať 100% vstupných surovín a netvorí ďalší odpad. 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

310
1310

Značky

Vlastnosti

Zobrazených položiek: 2

V porovnaní s tradičnými podpaľovačmi na báze ropy, ekologické podpaľovače ohňa majú niekoľko výhod. Sú šetrné k životnému prostrediu, pretože neobsahujú žiadne syntetické látky, ktoré môžu byť nebezpečné pre zdravie a životné prostredie. Sú tiež biologicky odbúrateľné a netoxické, takže ak sa použijú na grilovaní, nedostanú sa do jedla a neohrozujú zdravie ľudí.

Okrem toho, ekologické podpaľovače ohňa sú tiež jednoduché na použitie a účinné pri rozdúchavaní ohňa. Sú ľahko horľavé a rýchlo rozdúchajú oheň, čo umožňuje rýchle a bezpečné zapálenie kozuba, krbu alebo grilu.

Vďaka svojim ekologickým vlastnostiam a praktickému využitiu, ekologické podpaľovače ohňa sú preto skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ekologické alternatívy k tradičným podpaľovačom na báze ropy.

Uvedomujeme si význam ochrany prírody
Uvedomujeme si význam ochrany prírody
Milujeme prírodu rovnako ako vy. Urobte prvý krok k udržateľnej budúcnosti a nakupujte ekologicky u nás.

Zobraziť viac informácií 🌿💚

 
Široký sortiment ekologických produktov
Široký sortiment ekologických produktov
Naša ponuka obsahuje širokú škálu ekologických produktov v rôznych kategóriách, čo vám umožní nakupovať všetko, čo potrebujete na udržateľný a zdravý životný štýl. 🌱🧼
Balíme s ohľadom na životné prostredie
Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie

Všetky naše zásielky sú balené bez plastov a neekologických materiálov. Balíme udržateľne s ohľadom na životné prostredie. 🌍👨‍👩‍👧‍👦