Ekologické podpalovače ohňa

Ekologické podpaľovače ohňa sú prírodné alternatívy k tradičným podpaľovačom na báze ropy, ktoré sú často používané na rozdúchanie ohňa v kozube, krbu alebo na grilovaní. Tieto ekologické a prírodné podpaľovače sú vyrábané z prírodných materiálov, ako sú napríklad drevné piliny, slama, bavlna alebo papier, ktoré sú nasýtené voskom, tukom alebo rastlinným olejom. V našej ponuke nájdete podpaľovače ohňa, ktoré sú ručne vyrábané na Slovensku za pomoci telesne znevýhodnených osôb. Podpaľovač ohňa Ecopal vzniká pri výrobe voskových obrúskov, ako vedľajší produkt, vďaka čomu vie výrobca spotrebovať 100% vstupných surovín a netvorí ďalší odpad. 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

V porovnaní s tradičnými podpaľovačmi na báze ropy, ekologické podpaľovače ohňa majú niekoľko výhod. Sú šetrné k životnému prostrediu, pretože neobsahujú žiadne syntetické látky, ktoré môžu byť nebezpečné pre zdravie a životné prostredie. Sú tiež biologicky odbúrateľné a netoxické, takže ak sa použijú na grilovaní, nedostanú sa do jedla a neohrozujú zdravie ľudí.

Okrem toho, ekologické podpaľovače ohňa sú tiež jednoduché na použitie a účinné pri rozdúchavaní ohňa. Sú ľahko horľavé a rýchlo rozdúchajú oheň, čo umožňuje rýchle a bezpečné zapálenie kozuba, krbu alebo grilu.

Vďaka svojim ekologickým vlastnostiam a praktickému využitiu, ekologické podpaľovače ohňa sú preto skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ekologické alternatívy k tradičným podpaľovačom na báze ropy.

Zľava 10 % na nákup
Zľava 10 % na nákup

Po dokončení jednoduchej registrácie sa vám okamžite zobrazia ceny, ktoré sú o 10 % nižšie ako pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Doprava nad 50 € zadarmo
Doprava nad 50 € zadarmo
Užite si nákupy bez starostí! S naším e-shopom získate nad 50 eur dopravu úplne zadarmo.
Finalista Shop roku 2022
Finalista Shop roku 2022

Naša e-shopová platforma bola  ocenená titulom finalista Shop roku 2022 🏆 (Cena Heureky).